Prijava

Dobar je film, ali je on previše naglo ušao u te krugove. Novica Relji pomogao na takmičenju i ovaj mu odmah daje Mein Kampf i uvlači ga u sve to na prebrz način, što je baš nerealno. Mislim da je bolje da su nekakav dokumentarac uradili umesto ovoga, bolje bi bilo, ali poruka je jasna da je to sve jedna velika mašinerija i iskorišćavanje napaljene omladine da rade gluposti kako bi krupni igrači nastavili da ostaju tamo gde su. Nije baš ni policiji film naklonjen, videli ste kraj, tako da je sve to relativno...

Novica je down-ovao sa neta Anarchist Cookbook i naucio da pravi molotovljev koktel.Jos jedan napad nase vlasti na zli internet koji osim piraterije nudi i nacine kako da svoj komsiluk dignete u vazduh.Blah...

Sidja mi se kako je snimljen film, ali i dalje me previse podseca na strane filmove iste tematike.... jedino sto je prilagodjen za nasu publiku, a to je da je sve povezano sa politikom....

meni se svideo,radnja filma nije losa.ocekivao sam nesto mnogo gore,a ovo deluje ozbiljno

Film je onako, kako da kažem... Očaj?

Plagijat sa primesama golog govneta.

'nako... Sviđa mi se jedino kraj filma, gde povezuju saradnju policije i vođa huligana, što pokazuje da zapravo policija upravlja njima. Javna tajna je sad i transparentna...

Meni je sve to nekako smuljano, a i film ne otkriva nista novo, vec nesto o cemu smo svi toliko puta diskutovali i komentarisali, da nam se svima smucilo. Reci cu krajnje laicki- nekako mi je film previse tendenciozan i nedovrsen u mnogim segmentima, ocekivala sam vise.

Poštujem svaki domaći film, koji je snimljen u poslednjih par godina, jer se jako malo novca ulaže u domaću kinematografiju.

Film ima jako lepu priču, ali šta vredi kad je ta priča samo na momente lepo prikazana, sve ostalo LOW. Doduše, treba uzeti u obzir i to da film godinu dana nije imao dozvolu za prikazivanje zbog scena u kojima se ispoljava nasilje, pa su bili primorani da mnoge scene izbace.

Oce neko da mi da link filma na PVT pošto ovde ne sme...Bio bih jako zahvalan...

Филм који је много реалније могао да буде урађен. Имали су материјала и искуства да направе 5 пута бољу причу. Чак су ми они исечци са стадиона на почетку филма бољи од целог филма. А имао сам веома висока очекивања за тај филм. Разочарење ипак.

Meni su slali link prijatelji islamske i katoličke veroispovesti pa kontam da ga nikad i ne pogledam. Otprilike znam šta i čemu služi, mnogo se energije troši da pljujemo po deci a da se istovremeno niko ne bavi njima.

Kramponom, eno pvt.

jedan od losijih filmova koje sam pogledao....
moglo je to puno bolje....

prica oko filma je bila veca nego sami film...

a real let down

Kramponom

Oce neko da mi da link filma na PVT pošto ovde ne sme...Bio bih jako zahvalan...

Aj da se ponovim sa molbom da mi neko šibne link filma na PVT...Riči onaj tvoj ćene jer je obrisan, a tvoj Edi nešto baguje...Unapred hvala...

E jebiga.
Meni dobro radilo.
Sad ću da nađem još neki. :)

Film je dobar. Sviđa mi se priča. Ali je mnogo retardirano što se nakon njega 60% omladine popalilo na Skinhede. Primer je moj drugar iz odeljenja koji je uzgred Romske nacionalnosti. Nakon što je odgledao film, par puta me je pitao "Jel znaš ti kako pali ciganski auto?", "Jel ti klao malo deda Srbe po Jasenovcu" i više puta skandirao "Nož, Žica, Srebrenica!" Nego valjda ih je sad pustilo, porasla im malo kosa koju su obrijali nakon što su pogledali film.

Ma da, uticaj filma na omladinu je sasvim normalan. Sećam se jednog lika koji se ponašao krajnje nenormalno kad je izašao film 'Terminator 3': ponašao se kao robot, imao nadrkan pogled, stalno govorio 'Ill be back'' kad ide negde... Prošlo ga je 3 dana kasnije. :) Kontam da ovaj film drži najduže mesec - dva.

stalno govorio 'Ill be back'' kad ide negde...

Ahahahahaha. Koji car. :)

Ja jos govorim ,,I'll be back'' :D stalno!
A da ponovim svoje misljenje da ne bi samo spemovao, opisujem film kao Tresla se gora rodio se mis, toliko su pricali o tome a kad sam pogledao nije ostavio neki utisak, sem scene kad onaj razbija cigi glavu betonskim blokom...
Po tom filmu ja bih sada bio strastveni kladionicar jer sam odigrao jedan tiket sa drugom... mislim on ode s njim na utakmicu i posle u tu jazbinu i odjednom je on tamo neki gazda...