Prijava

A baš mi je bilo čudno, slepci najgori koji su nosili er maks i šuškave trenerke odjednom nose maskirne pantalone i martinke.

Ja jos govorim ,,I'll be back'' :D stalno!

Pa dobro, to je postala sada opšteprihvaćena fraza. :)

A baš mi je bilo čudno, slepci najgori koji su nosili er maks i šuškave trenerke odjednom nose maskirne pantalone i martinke.

Kupili su marte iz fazona, a kad ih prođe pitaće se što su bacali pare, i biće im jadno da idu u njima ''da se ne blamiraju'' i sl. Pozerstvo.

mislim on ode s njim na utakmicu i posle u tu jazbinu i odjednom je on tamo neki gazda...

To je i meni sranje. Klasičan holivud fazon. Od trnja do zvezda. Mada bezveze je što su neke scene izbačene, možda bi film bio kontraverzniji nego ovako.

Bolje da su snimili nesto na foru Expendables sa nasim poznatim glumcima, Bataom Zivojinovice, Draganom Nikolicem i jos nekima...

Bolje da su snimili nesto na foru Expendables sa nasim poznatim glumcima, Bataom Zivojinovice, Draganom Nikolicem i jos nekima...

Sviđa mi se ideja.

I sa Vojom Brajovicem, ni on nije otpisan :D

Čuš gledao, been there (kod Eda), done that (ošišao se).

Ti s'o pogleda necenzurisanu verziju, ponovicu pitanje iz necijeg ranijeg komentara - koliko ona traje i kako je navata? Kako ja mogu da je pogledam, ako mogu?

Da ne bude spam, generalno meni je film dobar, ali odvratan, najjaci utisak su na mene ostavile one dve recenice - da mogu ponovo da biram, sve bih isto uradio, i ona sa minusom u zadatku. Nisam pogledao strane filmove te tematike, i nisam imao neko misljenje o filmu pre nego sto sam ga gledao, te nisam ni imao prevelika ocekivanja. Mozda je to razlog na moju reakciju. Stoji da je Novica prebrzo prihvacen pa uvucen u grupu, ali s'a ga znam... Mozda neki ljudi koji imaju predispozicije za takav nacin razmiljanja i mogu za mesec dana da postanu takvi...

Сад сам га погледао и реално питах себе да ли сам могао да бацим два сата времена на нешто неквалитетније од тог филма. Лололололо утисак. СМЕШАН ФИЛМ

Fejzbuče naša kinematografija je golo govno, teško govno, al film opet ima nekakvih poruka, kakvih god al ih ima. A i retardi ne umeju da ih razumeju, ne mislim na tebe već na one šabane što krenu da se lože i srvšavaju na Novicu. pederski smajli

Мурињо каквих порука? Нема ниједну једину. Тотално нереално приказано, голо говно по мом мишљењу

nije los film,stvarno...

Нећу да залазим у садржај филма, ал' морам да га похвалим, јер је глума на високом нивоу, за разлику од глуме у већини новијих домаћих филмова.

А сцена из Сале Хероја? :)

Dobar film sa dobrom tematikom samo sam nekako više oćekivao.

А сцена из Сале Хероја? :)

Ах, носталгије... :) Мада капирам да ћу да полажем још минимум један испит тамо.

Hipnos

А сцена из Сале Хероја? :)

Ааа, па то онда мора да се гледа...

Ima već previše filmova na tu foru, tako da to možda umanjuje utisak. Ono, gluma je okej, na nivou. Ali režiser je fejlovao, jer nije preneo poruku da su skinsi loši i pokvareni idioti (što je i hteo), nego sad svi klinci krenuli: "Jao skinsi ludilo navijači ovo ono". Jebiga, nije on kriv. Krivi su neobrazovani mali idioti koji se nalože na svaku drugu stvar što vide.

Samo kad svi gledaju takve filmove, uvek zaborave kraj kad svi najebu. Toliko o tome.

А тема је отворена због?