Prijava

Пошто сви на Вукајлији мисле да су толики хакери да могу да улете у Пентагон ево вам један сајт да стварно видите колико сте умешни у томе...
Требате се прво регистровати и у левом углу имате мислије.Прве су basic мисије које вас само уводе у други ниво мисија који су на стварним ( наравно не стварним то су уствари сајтови направњени само за потребе тог сајта ) веб страницама...

Опробајте се :

www.hackthissite.org

Heheheheheheh znam sta cu s tim :)))))))))))))))

Шта ? :) Ко прође ово без јутјуба он може комотно да се упушта са Кинезима у коштац :)

Zasto sa Kinezima? :)

Tvoj avatar je zut.

ja sam presao samo prvu misiju,onu powetnicku skroz...ovo drugo nema sanse....

I ja ne mogu da predjem drugu.

^ хаха нообз :3

Па друга баш и није до HTML-a, односно сорс кода, искрено...

Drugu sam pogledao na Youtubu jer me mrzelo da razmisljam, inace nikom ne preporucujem da pogleda youtube. Samo mogu da vam kazem da je sifra toliko prosta, da laksa ne moze da bude. Ali bukvalno :)

Drugu sam pogledao na Youtubu jer me mrzelo da razmisljam, inace nikom ne preporucujem da pogleda youtube. Samo mogu da vam kazem da je sifra toliko prosta, da laksa ne moze da bude. Ali bukvalno :)

Није фора ако се гледају решења на тјубу... :)
Ја сам се на трећој закуцао, али и то је решено. Само треба дооообро читати HTML и све ће бити јасно. :)

Није фора ако се гледају решења на тјубу... :)
Ја сам се на трећој закуцао, али и то је решено. Само треба дооообро читати HTML и све ће бити јасно. :)

Slazem se, me mrzelo da razmisljam :)

Zna li neko na koju foru moze da se hakuje facebook profil ili e mail?!

ja sam lupio glupost u kojoj su mi ljudi slali svoje sifre za yahoo mail bilo je svega najjache je kad neko ima fejs pa preko maila uletim xaxaxa

ko je vido vido je