Prijava

ХАХХАХАХАХА СМАРЕ...надам се да ме зајебаваш...Мици....
Их Пекиии сунце ти пољубим...

Брате, најгора су говна од пива ипак. :)

Ali ni ona crna od vina ne zaostaju :)

ХАХХАХАХАХА СМАРЕ...надам се да ме зајебаваш...Мици....

Malo :)

Malo :)

Е знала сам, а опет сам урадила оно што си тражио! Видиш колика је моја и како пречиста доброта!!! :)))

Ali ni ona crna od vina ne zaostaju :)

Значи, убедљиво су најгора она од бетона (вино + пиво)! :)
А први јутарњи прдеж убија на месту.

E i da ste najlepsi na svetu- gadni ste za medalju. Jadne vase devojke/zene.

Значи, убедљиво су најгора она од бетона (вино + пиво)! :)

To, to :D jedva izađu bre, žao im da se odvoje od guzice :)

А први јутарњи прдеж убија на месту.

Auuuu ne prvi, nego cijeli dan vršim etnička čišćenja đe god da sam :)

Е знала сам, а опет сам урадила оно што си тражио! Видиш колика је моја и како пречиста доброта!!! :)))

Da postoji mjerna jedninica za dobrotu, nosila bi tvoje ime :P

E i da ste najlepsi na svetu- gadni ste za medalju. Jadne vase devojke/zene.

Ја често причам девојци о говнима. :)
Па, каква је то девојка којој је гадна прича о говнима?
Мислим, сви ми кењамо, а нарочито је урнебесно после алкохолисања, је л' тако, Марко? Пеки? :)

Da ne znam da trolujes mislila bih da si najveca seljacina na svetu:)

Добро си ме подсетио, говна од пива су зајебана, али веруј ми, то вече кад сам срао та говна од кока-коле... Црна као угаљ, исрао сам бога оца то вече...

Ја често причам девојци о говнима. :)
Па, каква је то девојка којој је гадна прича о говнима?
Мислим, сви ми кењамо, а нарочито је урнебесно после алкохолисања, је л' тако, Марко? Пеки? :)

Pa da se ne lažemo, istina je... Kako ćeš da živiš sa nekim, da sereš na istoj šolji, da pereš guzicu pod istim tušem, a ne možeš da pričaš o jadnom malom govnetu posle piva?

A posle alkohola je govno najveća satisfakcija koja postoji :)

E i da ste najlepsi na svetu- gadni ste za medalju. Jadne vase devojke/zene.

А пошто сам и ја овако једна стока женска, шта мислиш како је кад се ја удружим са неком мушком стоком? Да ли би се дружила са мном када бих ти рекла да подригујем понекад и да пијем колу и да прдим и да једем пасуљ и црни лук и да пијем пиво испред задруге и да пијем жестину у граду?

Da postoji mjerna jedninica za dobrotu, nosila bi tvoje ime

Јееееј :)))

Смареее, а за ово ћеш батине да добијеш :Р

Ја имам ортака који је са својом девојком скоро 4 године, има тај фазон да пред њом прдне у руку, па је свечано отвори исред њеног носа.

Ја имам ортака који је са својом девојком скоро 4 године, има тај фазон да пред њом прдне у руку, па је свечано отвори исред њеног носа.

ahahHAhahahahhahahahahhahahahahahahaha :DDD

Смареее, а за ово ћеш батине да добијеш :Р

trt :P

А пошто сам и ја овако једна стока женска, шта мислиш како је кад се ја удружим са неком мушком стоком? Да ли би се дружила са мном када бих ти рекла да подригујем понекад и да пијем колу и да прдим и да једем пасуљ и црни лук и да пијем пиво испред задруге и да пијем жестину у граду?

Udaj se za mene? :D

Nego, ima jedna cura što smo ušli u sviđanje jedno drugom, i prije jedno mjesec dana smo išli u 3 po ponoći kroz grad, ja je pratio kući i podrigivali smo zajedno, ne znam, ali meni je bilo kul :)

А пошто сам и ја овако једна стока женска, шта мислиш како је кад се ја удружим са неком мушком стоком? Да ли би се дружила са мном када бих ти рекла да подригујем понекад и да пијем колу и да прдим и да једем пасуљ и црни лук и да пијем пиво испред задруге и да пијем жестину у граду?

Ja imam skoro sve drugare i tek poneku drugaricu, sto valjda implicira da nisam princeza. Jer definitivno nisam I sve ovo nabrojano je okej, ali ne bih zaista volela da bas prdis preda mnom. Eto to bi mi onako malo smetalo:) I ako podrignes pored mene onako namerno, dzukacki, a ne zato sto moras- i to bi bilo onako bas svinjski:) Ili da dunes u mene kao kreten ili ovo sto Peki iznad pise- da sam na njenom mestu ne bih mogla ni da budem sa takvom osobom. Prejadno i preinfantilno.

trt :P

Ово си прднуо у знак одговора? :Р :)))

Udaj se za mene? :Dђ

Ако не тражиш мираз, онда може! :)))

Nego, ima jedna cura što smo ušli u sviđanje jedno drugom, i prije jedno mjesec dana smo išli u 3 po ponoći kroz grad, ja je pratio kući i podrigivali smo zajedno, ne znam, ali meni je bilo kul :)

Скроз ок...:)..мени чесно не прија кад чујем да неко подригује крвнички, али оно док је у границама нормале не смета ми....е једино бађ не волим кад неко подригује толико да дође до тога да му се повраћа колико се напреже да на силу подригне...

Ja to ne pijem inače, slatko u pičku materinu. Dok sam bio u srednjoj, jedan ortak je pio svaki dan pa i mene ponekad nagovori. Bilmez.

A nomad bio u nekom poker klubu, i sad je tu fora ako ubodeš poker, dobijaš vlašu pića od njih. I ja to ubodem, a ovi moji retardirani drugovi napali da uzmem Čivas, kao to mnogo skupo i te fore. Kakvi bilmez, a u toj flaši nema ni litar. Ja normalno uzmem Kolu od dva litra. Nisam ja sis'o budak.

Ако не тражиш мираз, онда може! :)))

Ne, majke mi, ništa, samo da mi kuvaš i piva da ima :)

Ne prija ni meni, ni kad neko prdi, ali ovu noć mi je bilo čudno to baš, smiješno, i simpatično, kasnije kad sam bio sa njom i njenom drugaricom, ujedno i mojom, počeo sam da im prdim i da ih onda grlim da ne bi pobjegle :D

da sam na njenom mestu ne bih mogla ni da budem sa takvom osobom.

Волети некога значи волети начин на који прди, значи препознавати у маси смрада смрад његовог прдежа! :))))))

Ne, majke mi, ništa, samo da mi kuvaš i piva da ima :)

ПА онда могу да се удајем! :)))