Prijava

Zezam se za kile, ali smršao sam malo otkako sam prestao da je pijem.
A ne pijem inače alkohol, samo rakiju.

A rakija nije alkohol? :P

Bože sačuvaj. U rakiji nema ni kap tog alkohola, ona je čisto piće.

To je tačno... Samo bih volio da nađem način, ili neku tečnost sa kojom mogu da je miješam i da mi prija

Neki gusti sok, na primer breskva - Đus rakijotka.

Nisam probao, probao sam samo onaj na razblaživanje i u pm, preloše je... Moram neđe da kupim tetrapak od breskve pa da probam

Немојте никад да мешате сок од јагоде са било којим алкохолим, огавно је.

Ma zalivaš vodom i pršutom.

Немојте никад да мешате сок од јагоде са било којим алкохолим, огавно је.

Valjda znaš da ja ne podnosim sok od jagode. A i greota je sipati nešto u rakiju.

Ja sam taman htio da kažem sok od jagode....

Ма знам, него ипак да напоменем, иначе ја сам пила са водком и са вињаком, са раџом још нисам, али са овим досадашњим искуством, не желим ни да пробам.

Ja sam taman htio da kažem sok od jagode....

A vi otvarate usta samo da izjednačite pritisak?

A zato tebi fale ona dva zuba, sad znam.

A vi otvarate usta samo da izjednačite pritisak?

Ja ne smijem ni da otvorim usta, nisam odavno prao zube :D

ja sam ovako pokusao da startujem ribu u 4 ujutru :)

ИИ? Јел успело?

Уништавам. Дерем. Ево тренутно је пијем уз пљеску. Фора је таква да у фрижидеру увек имам флашу кока коле.

Пре неких годину дана сам провалио да је ненормално пијем, некад чак и скоро два литра дневно, па сам провалио да је то превише. Зезали су ме раније и у средњој како стално пијем, купим уз ужину литар и попијем све сам. После тога сам, како би испробао своју вољу престао да је пијем око два месеца, почео опет и сад је скоро редовно пијем. Фора је таква да кева пије само кока колу од газираних сокова, па ми бедара да узмем фанту или спрајт, а иначе више волим фанту... сем уз пљеску, тад је кока кола закон.

Pa vidiš da jeste, fale mu zubi.

Пре неких годину дана сам провалио да је ненормално пијем, некад чак и скоро два литра дневно, па сам провалио да је то превише.

Ja to za dva sata najviše :D

ИИ? Јел успело?

Sti cista, zapalila riba jedno kilometar od mene, sta ces pijana budala :))

и попијем све сам.

Ljubi ga Fejz :))