Prijava

Ne zelis da vidis. Lik je okacio slike sa sahrane svoje keve. Sa sve slikama umrle zene. Prebolesno.

Ispravka- lik je SLIKAO i okacio.

da, koliko ljudi, toliko cudi, ali cenio bih kada bi iskazali svoje misljenje umesto sto postujete slike i klipove izazivajuci muku, bes ili gadjenje kod drugih.

Griješiš. Volio bih da vidim. Ja volim sahrane, a mrzim svadbe. Link moliću lijepo. :)

Ne, Pufnice, nije, bar ne u ovom trenutku i u ovoj temi koju sam otvorio jer me je zanimalo misljenje ljudi o facebook-u. Nazalost ljudi shvatise da ja zelim da saznam najmracnije tajne i najmucnije prizore koje nudi "fejs", sto je pogresno jer sam veliki broj tih stvari vec video i mene, kao sto rekoh, zanima samo misljenje ljudi o face-u kao globalnoj pojavi.

Jesam, više puta, a i izgubiću ih još (osim ako ja ne umrem prije mene bliskih osoba). Mislim da ne tražim ništa previše, samo da vidim nešto što je neka dalobu okačila na internet. Daj više link jebote. :)

Sada vec ustaljeni sajt za upoznavanje i druzenje za koji je cuo svako ko iole prati tekovine savremene kulture i civilizacije.
Fejsbuk postoji odavno, ali je ekspanziju u Srbiji doživeo tek pre dve, tri godine. Profili na njemu niču svakodnevno, a druženje i sajber razgvori nikad ne prestaju. Ovakav vid druženja ima dobru i lošu stranu. Preteranom upotrebom Fejsbuka zanemarujemo druženje sa osobama iz neposrednog okruženja. Sa druge strane - održavamo kontakt sa ljudima koji su daleko od nas. Fejsbuk nam takođe omogućava da budemo u toku sa zbivanjima u svetu i živimo u skladu sa vremenom, upotreba Fejsbuka i sličnih sajtova za socijalno zbližavanje (ili udaljavanje) isključivo je izbor pojedinca. Da li? Ili je nametnut od strane sveta u globalu? Da li se treba zalagati za ili se boriti protiv i da li se uopste moze izboriti?

Nametnut je. Od strane drustva. Ziljavih jebenih klinaca. Boriti se za to da je za pravljenje profila potrebna jebena licna karta i IQ test. Da jebeni usrani admini pregledaju svaku ziljavu sliku koja je tamo okacena i da se pobrine da su koliko-toliko normalne. Da se ukinu lajkovi i da svako moze da stavi po maksimum 5 slika. I milion takvih stvari koje je realno nemoguce uvesti, ali bilo bi lepo. I da se koristi za komunikaciju ljudi koji su fizicki razdvojeni, a ne fizicki i duhovno slepljeni za sediste jebene stolice.

Zahvaljujem, to mi je trebalo. I da, slazem se sa tobom.