Prijava

Dakle, ovde treba da obrazložite kako ste i kada prvi put umočili. I da li je bolelo.

Пекло у пичку материну, давних деведесетих година!

Предвиђања одговора на овој теми:

99% зајебанције, 1% озбиљан одговор.

Dakle, ovde treba da obrazložite kako ste i kada prvi put umočili. I da li je bolelo.

Nisi valjda stvarno vršio obred http://vukajlija.com/forum/teme/15168?strana=2#post_709613 :DDDD

Ja mislim da sam se jednom obrijao i stavio rakije i peklo je što je i normalno.
A čuo sam da posle seksa ako se umoči, ono dok je topao, ne da boli nego ti suze naviru same od muke i dođe ti da zapališ sve :)

SMarko brate, oči iskaču. Još ako je posle seksa sa maloletnicom. Užas! :))

Peki, ova tema je veoma poučna za omladinu. Trebai i da mi, mladi, da izvučemo neke pouke, majku mu! :D

Ajd sad ovi iskusni, nek ožežu.

Ма, нисам, него кад сам био мали, пекло ме нешто, јебем ли га шта, одвели ме код лекара, а он, ни 5, ни 6, него се у'вати за ракију! Ја вриштим, цичим, дају ми неке играчке, ма не вреди. Онај блесави доктор, уместо да је узео нешто друго, он узе ракију. Јебига, деведесете, немаштина. :)

А, што се секса тиче, то је већ гадно!

Da, davno. Nije boljelo. Očeličio je on.

Ja mislim da sam se jednom obrijao i stavio rakije i peklo je što je i normalno.

Ја га стално бријем, али не користим ракију, већ лосион за бријање.

А што се тиче ракије, зависи да ли је домаћа или није. Ако је нека брља, не ваља. Штипа као ненормално и тера на сузе. Ако је нека домаћа, крушка на пример, онда клизи, а њему лепо.

Ја га стално бријем, али не користим ракију, већ лосион за бријање.

Zato sam i rekao JEDNOM, falilo mi je losiona :)
Inače losion na lice ne stavljam jer mi se iziritira koža, ne znam zašto, ali smeta mi, tako da ne stavljam ništa, a i nisam se brijao evo 20 dana :)

Inače losion na lice ne stavljam jer mi se iziritira koža, ne znam zašto, ali smeta mi, tako da ne stavljam ništa, a i nisam se brijao evo 20 dana :)

Интересантно, ни ја га не стављам на лице. Пошто се нисам обријао, ево, има две године. :)

Интересантно, ни ја га не стављам на лице. Пошто се нисам обријао, ево, има две године. :)

Lažeš, lažeš, ili si krenuo da se ZAPOPIŠ? :)

Kakva sramna tema! Sta je sledece, devojke ce pisati o brazilkama i uraslim dlacicama? :P

Lažeš, lažeš, ili si krenuo da se ZAPOPIŠ? :)

Ма, јок, бре. :) Користим тример. Брада ми је нон-стоп на 4-5 милиметара.

Kakva sramna tema! Sta je sledece, devojke ce pisati o brazilkama i uraslim dlacicama? :P

Нису девојке на Вукајлији тако отворене и слободне. Не, не, нису.

Ма, јок, бре. :) Користим тример. Брада ми је нон-стоп на 4-5 милиметара.

Ja moram to da kupim u pm, mislim moram majku da naćeram da mi to kupi, jer je precrno brijanje. Prije neki dan sam kod komšije proba' sa onom mašinicom za šišanje, dobro je :)

Нису девојке на Вукајлији тако отворене и слободне. Не, не, нису.

Možda bi bile da malo popiju :)

И ја га стално бријем, а стављам нивеин балзам после бријања, јер га за лице не користим. Признајем да чешће бријем пишона него ове чекиње по лицу.

Ja moram to da kupim u pm, mislim moram majku da naćeram da mi to kupi, jer je precrno brijanje. Prije neki dan sam kod komšije proba' sa onom mašinicom za šišanje, dobro je :)

Мени је купила жена кад је сконтала како пичкасто изгледам без браде. Другим речима, личим на обријану пичку.

Možda bi bile da malo popiju :)

Тај рад!

Џими

Мени је купила жена кад је сконтала како пичкасто изгледам без браде. Другим речима, личим на обријану пичку.

WIN, da se tako duhovito izrazim:))

И ја га стално бријем, а стављам нивеин балзам после бријања, јер га за лице не користим. Признајем да чешће бријем пишона него ове чекиње по лицу.

Е, добар је тај балзам. Један од ретких који ми се свиђа.
Наравно, човече, па Зигфрид ми је много срећнији кад је обријан. А и некако је лепши. К'о икона!