Prijava

Ћеш ми покажеш?

I ja koristim taj Nivein. Kad se brijem. Bradu rođaci! Metrosi jedni.

Ћеш ми покажеш?

Ћу размислим. :)

Metrosi jedni.

МЕТРО ЈЕ ОКЕЈ! Правда за метросе!

Kako vas nije sramota da golog kurca idete međ' svet? :)

Ја и још пар другара из средње, још док сам ишао, смо једнога дана дошли на идеју да направимо експеримент. Да ли су усне и главић од истог материјала... И свако је морао да стави на усне у неку одређену течност и да после у исту умочи туки... наравно другу промењену количину. Тако смо дошли до закључка да јесу...

Кад се рецимо стави кита у чашу шампона вићгла се смежура, исто се деси и са уснама.
Ракија даје идентичан осећај, да не причам о кока коли, она тек јебе кеве. Уље даје невероватхо пријатан осећај, где год да га ставите, а чоколада ипак боље паше на уснама! Е сад да је била која бичарка кад сам мето чоколаду на туки , вероватно бих рекао обрнуто...

Ето, одговор на тему надгриза у нормалним количинама, тј мож да истрпиш за разлику од коце

Мени је купила жена кад је сконтала како пичкасто изгледам без браде. Другим речима, личим на обријану пичку.

Znači nisi mudo bez brade, ti si nešto poput Samsona? :)

ПРАВДА ЗА МЕТРОСЕ!

ПРАВДА ЗА МЕТРОСЕ!

Sigurno i dezodoranse kojekakve stavljate! Mrš!

Хаха, сви користе Нивеин балзам. Јесмо метроси. :)

Кретену малолетни! Кладим се да још немаш длаке по пишону кад тако причаш! Са њим треба нежно, треба му пружити сву потребну негу, јер он то заслужује.

Јесмо метроси. :)

Govori u vaše ime. Ja ne brijem bikini zonu.

Мислио сам на лице. :)

Ja ne korisim Niveu!!! Ja to samo brijem, operem i ćao.. Koji ste vi buržuji, vi modovi... Sram da vas bude bre :p

Са њим треба нежно, треба му пружити сву потребну негу, јер он то заслужује.

Norveška formula, brateee! To je za tebe.

Мислио сам на лице. :)

Aha, to može. :)

Да ли вам је икада случајно пала пена од каладонта, док перете зубе, на ону ствар?

Пробајте то, пријатно бриди!

(важи само за обрезане, јер пена мора доћи до слузнице)

Ovo je tema o brijanju muda i treturi? Bolesnici! Bri na suvo pa namaži maslačkom, tako se neprijatelji muče!

Пеки, рекао сам Славку оно :))) Само си се ти убацио између, лоло

Да ли вам је икада случајно пала пена од каладонта, док перете зубе, на ону ствар?
(важи само за обрезане, јер пена мора доћи до слузнице)

Javim ti sutra kako je.