Prijava

Jel se zna ko je patentirao ovo parazit ili stereotip?

Гамби у теми са Ромима. :)

Бријем се мање-више редовно, сваки дан, мада умем и да се запустим. Господина тримујем, не волим бријање, то сам радио као клинац, па сам се чешао сваких триес секунди. Од козметике користим само дезодорансе у спреју, од Денима до Стрејта. Туширам се манијакално, понекад и до три пута дневно. Лабело никада нисам капирао, на страну што од њега имам трип ко да сам ставио кармин. Лепо изгрицкам усне и нема диспуцају. :)

Воја је више ретро него метро :)

Воја је више ретро него метро :)

Па тај фазон. Имам релативно нормалне дерматолошке карактеристике, и задовољан сам ониме што ми је Господ Бог Наш Исус Христ (ГБНИС) подарио, па не мажем помаде преко брадавица. :)

Сад ме подсети ан један твој сјајан постер. Ево га стиже :))

Id', Dankane, bre!!
Ja se ovde obavestavam o vasim higijenskim navikama, sjeba me, kao i uvek, tim posterom :D

A treba li mi sve ovo da znamo? :)

Нико вас не тера да читате. Отворите слободно тему о депилацији мачкице, скраћивању усмина, уграђивању спирале, итд. Обећавам да ми нећемо тамо завиривати.

Постери у позадини су генијални. :)

Sto, meni ste bas zanimljivi :D

A i iskreno, o depilaciji i nema sta mnogo da se prica.

Pa, forum je valjda javan, može da se čita... A i ne znam što si moje pitanje shvatio tako ozbiljno? :)

Зато што је ово озбиљна тема за мушкарце, а жене "мрште у кухињу" што каже Мешћа.

Dobro, neću se mešati u ozbiljnu temu za muškarce i odoh u kuhinju.

Све би ја те што се лицкају и пицкају послао да физикалишу једно месец два у руднику соли да се опамете. Разумем сапун, шампон/купку, бријач/бритву и неки шпиритус за после бријача/бритве, ал те креме и остала говна...

Хигијена нема алтернативу! :)

SMarko

Brade imam kol'ko oćeš trenutno, ne volim da se brijem, a i volim što imam bradu, nekad je i oblikujem kao...

Da, zaboravio sam, ne bih se ispod pazuha obrijao, pa da mi neko plati, to mi je gadnije nego bilo što, pederluk pravi, bljak, mrzim to!
Što reče Slavko, do prije par godina se tako gledalo na to.
Stvarno ne volim to da brijem, e da, mogu da ošišam, to mi je ono... Ajde, jer je ljepše nekako a i manje vonja.

Ja se u potpunosti slažem sa gorenavedenim. S tim što brade nemam kolko oćeš. Dezodorans koristim, i neki bućkuriš posle brijanja. Nikakve kreme, labela, lakove za nokte itd.

Žilet dole ne koristim, jer se bojim da ne oštetim tukidida. Jedan moj drugar sjebo jaja tako, a ja ne bih da rizikujem. Samo makaze il mašinica.

Ja volim da koristim metrose kada me pitaju zasto se nisam obrijao zadnja tri meseca,znate ono "nisam bre derpe ili ne daj boze metro,sta fali bradi",ako me bas smore kazem da sam resio da idem u cetnike.
Mislim da su najveci metrosi fudbaleri,depiliraju celo telo i imaju one gejaske frizure i uvek su modirani.

Ja sam i dalje verni citalac, kuhinja moze da ceka.

E sad, koristim desodorans jer se ježim od smarada znojavih osoba, povraća mi se od toga, baš mi je gadno to, tako da se isprskam tim govnima, nemaju nikakva srebra i pozlate, neki niskobudžetni je to samo da ne smrdim.

Парт оф д кру, парт оф д шип.
:)))
Што се теме тиче, шишање да, бријање не. Стик да, остало не, највише волим да миришем тазе окупано, не волим да то кварим.
Што се метросексуалаца тиче, мени је то Дејан Цукић (не мислим да је Дејан метро:)