Prijava

čekaj, čekaj, čekaj! kakva je ovo diskriminacija! i devojke mogu biti metroseksualke!!! to su one što se redovno kupaju i peru zube, jel da?!

Кад си се последњи пут окупала?

pred novu godinu! :P

Ja sam čuo da je Lemaja bila najbolje sređena na okupljanju i da su svi mislili da je neka fensi riba sa splava upala na pogrešnu "žurku" ;)
Znači da je ona metroseksualka.

u jbt! obučeš čiste čarape i odma te šalju na splav! :P eto, važi i za ribe, ako nije u fazonu raspale krek kurve, odma je splavaruša...

inače, evo žensko viđenje (ako vas zanima). većina devojaka voli da dečko ima pristojan ljubavni tepih (znači normalno dlake na grudima, ne šuma, al da ima) i nikako ne volimo dlakava leđa. volimo da dečko lepo miriše, ali da se ne kupa u nekoj zelenoj maliciji. bitno nam je da vidimo čiste, podrezane nokte, čiste cipele, i generalno volimo kada vodite generalno računa o higijeni. nismo nešto u fazonu da nas dečko pita "jel imaš labelo? a samo sjaj za usne? nema veze - daj!"....

Heej, ja sam takav Lemaja, znači izgledam ok, još samo da postanem duhovit i bogat i biću san svake žene. ;)

inače, evo žensko viđenje (ako vas zanima). većina devojaka voli da dečko ima pristojan ljubavni tepih (znači normalno dlake na grudima, ne šuma, al da ima) i nikako ne volimo dlakava leđa. volimo da dečko lepo miriše, ali da se ne kupa u nekoj zelenoj maliciji. bitno nam je da vidimo čiste, podrezane nokte, čiste cipele, i generalno volimo kada vodite generalno računa o higijeni. nismo nešto u fazonu da nas dečko pita "jel imaš labelo? a samo sjaj za usne? nema veze - daj!"....

Ја сам приметио да неке девојке своје афинитете мењају према тренутном дечку. Кад сам био прва и друга година на факсу, јебига, нисам имао с ким да блејим у паузама, па сам морао да слушам женске приче и смарам се с колегиницама. Повела се једном нека прича о маљавости. И колегиница рекла како јој је то гадно код мушкарца, како воли депилиране и глатке ликове. Онда је нашла дечка који је у најмању руку Јети, па је дијаметрално променила став.

Жене и њихови двоструки аршини.

ma bitno je da si duhovno bogat! ribe se više ne lože na kintu, to je tako passe... ;))))

Dobro Džimi, ali on ima verovatno "nešto" - pažljiv je ili duhovit ili bogat ili ima batinu u gaćama. I ja kažem da sam lud za plavušama ali sigurno ne bih propustio neku zgodnu crnku.

ribe se više ne lože na kintu, to je tako passe.

Насмеја ме. :)= Испаде да Лемајићка ипак на крају има смисла за хумор.

ZeZaToR
Ja sam čuo da je Lemaja bila najbolje sređena na okupljanju i da su svi mislili da je neka fensi riba sa splava upala na pogrešnu "žurku" ;)

lemaja
u jbt! obučeš čiste čarape i odma te šalju na splav! :P eto, važi i za ribe, ako nije u fazonu raspale krek kurve, odma je splavaruša...

jel to oces da kazes da smo mi ostale izgledale ko raspale krek kurve (sa prljavim carapama)? :P

Испаде да Лемајићка ипак на крају има смисла за хумор.

joj omaklo mi se! izvini džimi, neću više nikad, majke mi! :)

Ја сам приметио да неке девојке своје афинитете мењају према тренутном дечку

eee, pa to je druga priča. žene su ti generalno povodljive guske i za mošugu bi i rođenu babu prodale. ima onaj glupo film "odbegla mlada" kada ričard gir provali da džulija robarts jede ono što trenutni tip jede - ako on voli jaja na oko, i ona voli, ako on voli kajfanu, i ona voli, itd... nemaju žene svoje ja...

jel to oces da kazes da smo mi ostale izgledale ko raspale krek kurve (sa prljavim carapama)? :P

bat ofkors not, samo karikiram u cilju jasnije distinkcije :)

ako on voli jaja na oko, i ona voli

Мени су ти сексуални афинитети увек били чудни.

znala sam da ćeš to pomisliti! manijaku! ;)))

-Душо каква јаја волиш?
-Кајгану!
-Ма мислим, длакава или не?

sad kad znam kakva jaja volite da vam budu, mislim da nikad više neću moći da vas pogledam u oči... :P