Prijava

Otvaram ovu temu i dajem joj tu moć da se na njoj zbori o raznoraznim pitanjima vezanim za sport koja se ne mogu naći u nijednoj do sad otvorenoj temi.

Neka moja pitanja:
1) Šta mislite da li je retardirano da navijači Crvene Zvezde na nekom sportskom događaju koji igraju sa nekim drugim klubovima, a ne sa Partizanom pevaju pesme: Kad si bio dete malo, komšija te silovao...i slično o Partizanu...sto posto ima i obrnutih primera.
Meni to mnogo retardirano.

2) Da li se neko seća jedne emisije Jugotota i Totokalča kad je Jovan Memedović pao sa stolice?

Што се тиче првог питања, то се углавном практикује на дербију и можда једна утакмица пре, нисам чуо баш да се пева неколико утакмица пре дербија.

А што се тиче другог питања:
http://www.youtube.com/watch?v=lbXZWdI4gyc&feature=related

hahahahahah do jaja klip, a grofe što se prvog pitanja tiče, jeste retardirano.

Fala obojici na učešću u temi. Možete slobodno da postavite neka pitanja ako vas zanimaju...

Ja sam to skandiranje čuo na rukometnoj tekmi Vranje - Crvena Zvezda, došli oko 200ina likova što iz BGa, što skupili po prolasku kroz ostale gradove. Ja sam umro od smeha...Ajde ono kad pevaju o Zvezdi, ali o jebanju Partizana...

Što se tiče Memeda, fala ti za klip, jebote uvek sam morao ljudima da prepričavam da sam gledao uživo, jer se retko ko seća.

A veže me i taj klip za neko bolje vreme...

i tako...

da li će biti derbija? šta mislite?

Onog sranja iz pitanja I će uvek biti, jer imamo idiote koji se time ponose, jbg.

A ovo drugo je legendarno.

Evo recimo šta mene zanima.

Kako bilo ko ima pravo od idiota tih navedenih da govori kako nas niko ne voli u fudbalu i kako su svi stalno protiv nas, a rade onakve stvari redovno? Meni ta psiha nije jasna. Jesu toliko ćoravi i mediji i ljudi i svi? Šta je problem?

Evo imam ja pitanje. Mislite li da bi u fudbalu trebalo da, određene odluke sudija, obavezuju druge sudije da u istoj situaciji sviraju isto. Kao precedentalno pravo. Jer u istoj ligi u istom kolu, neki sudija vidi penal zbog faula, a drugi tako zamišlja čistu igru. treći daje žuti, gdje četvrti ne smatra da postoji kršenje pravila, a peti daje crveni. itd.

Pa evo, pomoči ču ti ja tu. Glavni sudija je glavni sudija. I svi njemu saopšte svoje mišljenje, viđenje i stav ako je neka sumnjiva situacija, i on na kraju, po slobodnom uverenju, proceni šta je najpravednije. Idem u školu za sudije, pa sam naštrebao. :D

biće derbija, i treba da bude, samo je šteta što je fudbal u drugom, da ne kažem trećem ili petom planu :(

Javio, biće ga sto posto, ja mislim da apsolutno nikakvih sranja neće biti, jer ko što reče Ivan Ćurković, huligani su mirni kad svi očekuju da će da zaseru (barem sporta što se tiče).

Chavez, tvoje i moje pitanje se spajaju otprilike. Da prvo odgovorim sam sebi na pitanje...ja mislimd ami imamo ovoliko tih navijača, jer je ljudima predosadno u životu. Ja znam likove koji bi rekli: Brate, daj da pokažemo ovim ribama dupe, jer nam mnogo dosadno. A posle je zanimljivo, mora da e prizna :) Tvoje pitanje: Imamo preterano veliki kompleks veličine, jebale ih sudije i UEFA. To je to.

ŠHR, to misliš ono ko u Americi, ako vrhovni sud dosudi po nekom slučaju, taj slučaj postaje mera za sve ostale...(uf, al sam pametan :)). Ja mislim da bi trebalo, ali ne može to kod nas da se organizuje. Jer kod nas svi su u pravu, a svi ostali greše.

Fino, jasno. Dobro si nabubao :)

Dobro si nabubao :)

Ma naravno :)

Ovako, a da ja vas pitam, jel retardirano to što smo mi naslednici svih medalja SFRJ (dobro to i nije retardirano) već da li je retardirano to što, i dan danas gledamo tu tradiciju SFRJ i Francuska na primer, i kao sad je ta tradicija merodavna za današnje vreme.

Ovo Vlajkovo pitanje za Zvezdine navijače... To su, što se kaže, kompleksi. Takvi 'navijači' nisu ništa do obične romuljage koji su tu da se ižive i popljuju Partizan pri svakoj prilici. Mada ovo nije samo kod nas, toga ima svuda.

Ima dosta ljudi (delija prvenstveno) koji idu vikendom na tekme da se isprazne i podrže klub, ma u kakvom stanju se nalazio. I ne prave sranja. Sad će možda i najebati na derbiju ako bude divljanja.

Acke, slažem se s prvim pasusom.

Što se tiče, drugog, ja znam jednog lika koji je ladno išo na sve Zvezdine fudbalske tekme u zadnje četri godine. Lik je skoro diplomiro na elektronskom i to kao dobar student. Tako da generalizaija moja od malo pre ne valja, jer i tamo ima normalnih ljudi.
Nisu svi retardirani, ali većini je dosadno, a i ja znam kako je kad te ponese masa, dereš se brate i ti :)

Što se tiče tih medalja, ne priznaju nam sve. U košarci nas smatraju naslednicima samo SRJ, ali ne i SFRJ.

Nisam to znao, Nickname.

Ali je definitivno glupo to poređenje sa bivšom državom.....

E, to te nisam najbolje razumeo. :) Ovo

već da li je retardirano to što, i dan danas gledamo tu tradiciju SFRJ i Francuska na primer, i kao sad je ta tradicija merodavna za današnje vreme.

Гроф Влатко Паскачић

Acke, slažem se s prvim pasusom.

Što se tiče, drugog, ja znam jednog lika koji je ladno išo na sve Zvezdine fudbalske tekme u zadnje četri godine. Lik je skoro diplomiro na elektronskom i to kao dobar student. Tako da generalizaija moja od malo pre ne valja, jer i tamo ima normalnih ljudi.
Nisu svi retardirani, ali većini je dosadno, a i ja znam kako je kad te ponese masa, dereš se brate i ti :)

Najjače od svega je što je cena sezonske za Sever samo 1000 dinara. Praktično se isplati posle 3 utakmice. A ne može da se skrpi više od 20 hiljada.

Acke, jebi ga, tužno...mož konja do vode da dovedeđ, al ne možeš da je nateraš da istu popije. :)

Nickname, :) m amislim na to, kad treba da igramo neko svetsko ili evropsko u nekom sportu ili neke kvalifikacije, uporešuju rezultate kroz istoriju. Npr, mnogo sasm se smejao kad su upoređivali rezultate SFRJ - Francuska, ono skoro kad bilo...Pa nit smo mi SFRJ, nit su oni likovi nekadašnja Francuska (u smislu boje kože) Tako nekako. ;)

Shvatam sad. :). Pa, dobro ima tu nečeg...