Prijava

Normalno. (edit: mada ko zna, ne pratim toliko južnoamerikance, a ostale pa tek)

A mi šta hoćemo, osim Partizana (koji opet nekako učestvuje iako nikog ne može da pobedi) nemamo nijedan značajan klub koji bi nam pomogao da se bolje ogledamo sa učesnicima drugih liga.

A mi šta hoćemo, osim Partizana (koji opet nekako učestvuje iako nikog ne može da pobedi) nemamo nijedan značajan klub koji bi nam pomogao da se bolje ogledamo sa učesnicima drugih liga.

To stoji. Ali blam je da drugoligaš dobije Vojvodinu koja se kanda nameračila na drugo mesto nekoliko kola pred kraj. Rad je bar futio one iz San Marina i kidao se sa Grcima. Ovi ni toliko, mislili biće lagano kod kuće.

To stoji. Ali blam je da drugoligaš dobije Vojvodinu koja se kanda nameračila na drugo mesto nekoliko kola pred kraj.

Немој тако, ипак је то првак Лихтенштајна.

To stoji. Ali blam je da drugoligaš dobije Vojvodinu koja se kanda nameračila na drugo mesto nekoliko kola pred kraj. Rad je bar futio one iz San Marina i kidao se sa Grcima. Ovi ni toliko, mislili biće lagano kod kuće.

Stvarno Vojvodina je razočarala, ma koliko švajcarska druga liga bila izjednačena, bolja ili gora od naše prve lige (ne znam koja je fora, možda je Vaduz jedini tim iz Lihtenštajna pa po pozivu igraju kod Švajcaraca, kao na primer Monako u prvoj francuskoj), potrebno je mnogo truda i zalaganja da isapadneš a da si imao prednost od 2:0 iz prethodne utakmice i to još na gostujućem terenu.

Rad me je oduševio.

Nikad mi ko liga nećemo ništa napraviti dok se sve svoi na 1.5 tim od 4...jer ova 2.5 tima kvare koeficijent.

Vaduz plaća Švicarcima da igra u drugoj ligi.

Stvarno Vojvodina je razočarala, ma koliko švajcarska druga liga bila izjednačena, bolja ili gora od naše prve lige (ne znam koja je fora, možda je Vaduz jedini tim iz Lihtenštajna pa po pozivu igraju kod Švajcaraca, kao na primer Monako u prvoj francuskoj), potrebno je mnogo truda i zalaganja da isapadneš a da si imao prednost od 2:0 iz prethodne utakmice i to još na gostujućem terenu.

Definitivno nije jača njihova druga liga, nego se ovaj put desilo da mnogo slabija ekipa nema šta da izgubi, pa su grizli i na kraju prošli. A Voša je već razmišljala o eventualnom prolasku u grupe, doduše uz malo sreće u žrebu.

Svako leto se Vojvodina šatro interesuje za razne igrače (Mputu, Olembe, Song itd. su pominjani), dok realno svoje najbolje ne mogu da zadrže dugo. Kačar, Tadić i ostali su posle dobre sezone odma' otišli. Zato ćemo i imati jedan i po tim i takav koeficijent.

Vaduz plaća Švicarcima da igra u drugoj ligi.

Da, čak nisu ni članovi njihovog saveza i igraju pod raznim uslovima.

Vaduc čak i da prođe u prvu ligu ponovo i osvoji prvo mesto ne bi imali pravo na trofej, već bi drugoplasirani uzeo titulu. Da završe 2. ili 3. to im ništa ne bi značilo jer bi morali da igraju taj kup Lihtenštajna sa još nekoliko lihtenštajnskih ekipica iz nižih rangova u Švajcarskoj. Praktično su gosti u toj ligi, a imaju samo jedno mesto u Evropi preko tog kupa i to u EL. Čudo da su uopšte profesionalna ekipa, a ipak pucaju visoko.

Taman sam očekivao prijem Pajtića posle pobede, kad ono međutim.

Nisam znao da je takva situacija oko Vaduca. Dobre informacije.

Jebi ga, gde će da se zadrži dobar tim, kad je svim menadžerima zinulo dupe da se igra napolju, a i još mnogo štošta utiče na to nezadržavanje.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=09&dd=23&nav_id=544230

Да ли патите у име фудбала у Србији, или вам је као мени ненормално драго зато што ће Радомир да им узме два и по милиончета?

Одр'о си им кожу Антараааа, Антараааа, Антараааааааа!

Meni je drago zbog Antica..
Covek je stvarno puno uradio za FSS, jebote odveo ih na svetsko!
A sa ovim cemo djoku da ispusimo...

а није ми нешто ни драго, јебига.
јесте он стручњак каквог нема србија, и све то, али две и по милке евра је много пара, чак и за њега.
једино што је добро је што ће то ваљда бити довољан разлог да се ова говнурда отера са чела фсс, мада ни то није гаранција, можда он изађе са ставом: "нападали су нас лешинари и черупали, издржали смо, и сад ћемо бити јачи".
е, зато бих и волео да нас змајчеки и жабари карају у ове две текме, да он сигурно оде, а онда натенане да се прави нов колективитет који је стручан и може да води једну такву организацију.

Vidi se koji su slepci na čelu FSS-a, što se pokazalo i kod situacije sa Kleom i reprezentacijom kad su morali da pitaju FIFA-u iako je zakon donet prošle godine. Koliko god u Srbiji bila uobičajena stvar da poslodavac otera zaposlenog k'o psa sa radnog mesta bez obeštećenja i naknade, ovde je u pitanju amaterski potez. Mnogo puta se desilo da u belom svetu iole jači klubovi prezaju od davanju otkaza trenerima jer je kompenzacija previsoka.

Sad, da li je Antić ove pare zaradio/zaslužio, to mu dođe nebitno. Ogromna kinta je u pitanju, dodaj na to još onu cifru od pola miliona evra godišnje + pola miliona ako se plasiramo na svetsko prvenstvo. U tih godinu, godinu i po je dobio možda koliko nije za vreme svoje cele trenerske karijere.

Te pare su mogle da odu u razvoj fudbala, ali očigledno da to nije ni na kraj pameti Toletu i ostaloj gamadi.

Mnogo mi je drago jer su ovi iz FSS-a nesposobna govna! Ma trebalo je i za više da ih odere! Čo'ek jeste tražio poštene pare kad je bio selektor, ali je vala dobro radio svoj posao i to je jedino što se ceni. Kako nam je svima bilo lepo pre početka SP-a, kakva je atmosfera vladala svuda, to nikakve pare ne mogu da kupe! I da, Pižon nam je selektor, eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjj, Pižon! :D

Barem će neko vreme manje da kradu ove lopurde. Ako ih je odr'o. Zaslužili su.