Prijava

Da se ne uvrede Liverpulovci, ali Karagera i Džerarda treba terati u kurac ako nastave da se šlepaju na staru slavu. Jesu legende (Džerarda mnogo gotivim), ali bezveze zauzimaju mesto nekim boljim igračima ako igraju kao poslednje dve-tri sezone.

Pa da se nije Keli povrijedio, ne bi Karager ni igrao. A što se Stivija tiče, nije on još za bacanje, ali ga je onaj mali Spiring tako dobro zamjenio da će biti borbe za mjesto u timu iduće sezone. Inače, Spiring mi je kao mali pit bul, samo trči i kolje. Mnogo je borben i svidio mi se ko igrač.

Баш занимљиво то за фаулове. За Карагера мислим да иде силазном путањом незаустављиво, али Џерард има још увек шта да покаже, бар још сезону-две може да одигра на задовољавајућем нивоу.

Ацке, није то хејт према Колу, него реално сагледавање ситуације. :) Ако си га гледао бар једном у Ливерпулу, могао си да приметиш да је у стању да уради две добре ствари по текми евентуално и ништа више... једино да укења неку акцију. Јебига, кад даш испушеној муштикли одличан уговор, шта и да очекујеш.. Не спорим му ја да је био добар у Челзију, али човек не може да се састави, теорије нема да буде окосница било чега.

Џерарда су јебале и повреде, али слажем се да није оно што је пре био. Мада и даље је далеко од старог гвожђа. Ево и Спиринг ће бити играчина за пар година, биће то достојна замена(бар се надам). Уопште на тој позицији централног везног имају доста играча, ако доведу и Адама биће гужве. Али није то лоше, треба имати добре и замене...

Karager je trebalo odavno da bude zamenjen, čovek je rizik. Koliko je on samo autogolova dao.

Spiring je onako, prosek. Da ne pominjem da će biti teško, skoro nemoguće zameniti Džerarda. Možda može još par godina da igra, ali kad-tad će morati da se traži zamena. A on je čovek vođa, jezgro ekipe. Ali naći će se neko valjda.

Kako je igrao mali Vilson ove sezone?

A Džondžo, Džondžo je jebač mame, samo nisam prokljuvio šta on igra, mislim da su ga trpali i u odbranu i u napad, po potrebi :D

Вилсона памтим највише како га је избацао онај Алан из Браге, није могао ни погледом да га испрати. Мислим да је одиграо још можда једну или две текме, нисам сигуран.

Slažem se za Kola, doduše gre'ota što je takav igrač puk'o.

Dvajt

Џерарда су јебале и повреде, али слажем се да није оно што је пре био. Мада и даље је далеко од старог гвожђа. Ево и Спиринг ће бити играчина за пар година, биће то достојна замена(бар се надам). Уопште на тој позицији централног везног имају доста играча, ако доведу и Адама биће гужве. Али није то лоше, треба имати добре и замене...

Mislim da realno ne postoji igrač koji može da zameni Džerarda jer je on pored uloge vođe bio i genije za vezni red - cepao je i napred i pomagao odbrani. Spiring, Šelvi, Flanagan i ostali su samo prosečni ili, u najboljem slučaju, natprosečni klinci koji će zavšiti u Viganu ili tako nekog boraniji kada vide da je za Evropu i Premijer Ligu potrebno mnogo više kvaliteta. Ajde bar da su tepači kao Leiva, ali ni to.

Meireleš je recimo vrh igrač. Ako se upari sa Džerardom (pod uslovom da igra dobro) bili bi dobar tandem.

EDIT:

Вилсона памтим највише како га је избацао онај Алан из Браге, није могао ни погледом да га испрати. Мислим да је одиграо још можда једну или две текме, нисам сигуран.

Aha, jasno mi je. :)

On je doveden na osnovu dobre polusezone u Rendžersima, pa jebem ti budalu koja je dala pare za njega. Dalgliš beše?

Ма јесте, једем и ја говна и лажем себе, Џерарда неће заменити у потпуности да га јебеш. Али има потенцијала, то свакако. Неће постати таква величина, али мислим да може израсти у доброг играча, сад нек тражи прилику са клупе или на каљење можда ако доведу и Чарлија Адама. За Меирелеша се морам сложити, дечко растура.

едит: не знам тачно кад он дође, али мислим да је било још за Рафиног режима. :)

Mislim da nije Dalgliš. Prije da je Roj, ako ne i Rafa. Mislim da može Keni da izvuče nešto od Šelvija i Spiringa, a onaj mali je još zelen. Keli me oduševio. Kako se dobro snašao. On i Spiring su dobri klinci, biće nešto od njih. Već sam rekao Džej kolje, on i Lukas rade samo tako, zuje i kvare napade. A nisam znao da je Lukas jebao mamaru u Brazilu i da je 2 puta proglašan za najboljeg fudbalera nečega :D

Људи, ја већ дуже време размишљам да отворим тему "LFC Вукајлија fan club" (или "LFC fan club Вукајлија", или како се већ договоримо). Ту бисмо дискутовали искључиво о Ливерпулу и ослободили мало ову тему за ове малобројније навијаче свих осталих евпорских клубова. :)

М? Шта кажете, да је отворим сутра?

Подржавам, ако се још људи сложи отварај. :) Да не буде пуста тема.

Dok Lukas igra striktnog zadnjeg veznog biće koristi od njega, u suprotnom propadosmo, jer taj čovek loptu unapred ne ume da doda. Ako se igra 4-4-2, neće ekipa biti toliko zavisna od Gerarda. Ona Rafina 4-5-1, je pravljena striktno za Geru i Toresa. Oni se povrede a i onda tu uleti Spiring (radi al nema pas) i onaj N'Gog (kriv rac od špica) te tim prođe kako je prošo. Znači, po meni Kerol i Suarez obavezno u napadu, povampireni Maxi i Downing na krila i Gera i Meirales u vezu. :)

EDIT: Slažem se!

Мислим да нас има бар пешес "скаузера" активних на овом форуму. Ако не и 10. Одлучићу сутра.

Ja ne znam, bolje da otvoriš nešto u fazonu strani timovi koji se ne takmiče u Evropi :D

http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti.php?yyyy=2011&mm=06&dd=13&nav_id=518532

Каква срамота. Ниш годинама пуни халу, и они нам овако увале курац. Пунили смо Чаир и кад се играло против Македонаца, и кад се играло против Руса. Организујемо навијање годинама, и они овако врате.

Ако, нека играју пред 200 човека у Пиониру.

Realno su ispali smradovi.Jesam iz Bg-a,i trenirao sam rukomet 7 godina,i sigurno bih isao i ovako ko god da je igrao,ali su pederi.Protiv Rumuna u Bg-u prijateljska,1000 ljudi maksimum na besplatne karte je bilo,jebem ih u usta.Sad ce biti puno,jer ce govna sva da dodju da gledaju prvenstvo,a da se igra bilo sta drugo bolela bi ih kara...Jbg...

EDIT: Molim vas,ovo je epic,mora da se vidi... :D
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/248974_206627199380072_100000983802014_577779_7510291_n.jpg

duda izbacio spisak :
Miloš Teodosić, Stefan Marković, Milenko Tepić, Aleksandar Rašić, Uroš Tripković, Dragan Milosavljević, Ivan Paunić, Marko Kešelj, Nemanja Bjelica, Marko Čakarević, Milan Mačvan, Duško Savanović, Novica Veličković, Milovan Raković, Ivan Radenović, Nenad Krstić, Kosta Perović, Miroslav Raduljica i Boban Marjanović.

ko bi trebao da otpadne? kakve su nam sanse?

Немам замерки. Отпадају Раденовић, Радуљица, Марјановић, Милосављевић, и Тепић, надам се.

da izbaci mačvana, raduljicu (kao centre) i tripkovića (iskreno, nisam ga video prethodne sezone). da ostane ista ekipa kao prošle godine na SP, i da se Čakarević probije i bude iznenađenje turnira. e tako.

ako prođemo do četvrtfinala i dalje, ja ću to da smatram uspehom. naravno da bih voleo da osvojimo ponovo to EP, ali mislim da će ovaj put dominirati Slovenci. a naše će, eto, biti sledeće. i moja prognoza: jebemo špance ponovo, odigramo loše protiv slovenije, oni odu u finale i dobiju ruse. a red bi bio i oni da osvoje nešto veliko, već godinama imaju vrlo dobru ekipu i redovno puše.

gledam glupave komentare tipa -gde su nedovic (ALO BRE), milicic, rakocevic...ova ekipa dise zajedno vec trecu godinu. a i dalje su najmladji...rakovic pun pogodak, kao i cakarevic. milosavljevic eksplodirao na kraju sezone.
enigma mi je zasto ne igra erceg koji je troduplo vise igrao od keselja u olimpijakosu kod dude.