Prijava

:) normalno, ima tu nekih glupih upoređivanja, to stoji :)

Е људи, имам ја једно питање.

Да можете да бирате да наредних 100 година навијање у Србији буде као што је сад, тј. да стално буде свакаквих срања, паљења стадиона, столица, клања по трибинама и слично, или, да буде као што је, рецимо у Шпанији или Америци где сви седе, али су далеко тиши (како где), шта би сте изабрали?

Nešto pola, pola, Peki.
Ima i tamo navijačkih grupa, koje imaju odlične pesme i pokliče.
Ovde kod nas, bi bio za tvoj drugi predlog...pa onda vremenom, dok se emancipujemo, da i mi imamo neke normalne navijačke grupe.

Нема пола пола, бирај! :))

Пеки д џем

Е људи, имам ја једно питање.

Да можете да бирате да наредних 100 година навијање у Србији буде као што је сад, тј. да стално буде свакаквих срања, паљења стадиона, столица, клања по трибинама и слично, или, да буде као што је, рецимо у Шпанији или Америци где сви седе, али су далеко тиши (како где), шта би сте изабрали?

Kvalitet fudbala ne ostavlja ništa drugo nego da malte ne zakuntamo na stadionu, a i tako ne bi bilo materijala za pljuvanje navijača koji su u medijskoj senci huligana. Tako da, ovo drugo.

Ti?

Ово друго. Био сам на америчком стадиону и гледао како све то изледа. Мени је до јаја. Гледаш утакмицу, кркаш нешти (или не мораш да једеш, ако си дошао да навијаш), дереш се колико можеш, не вређаш никог и проведеш се супер. Култура.

Нема пола пола, бирај! :))

Pa ka dveć mora drugo. Mada moram da priznam da je daleko zanimljivije kod nas gledati dešavanja van terena nego ona na terenu.

U stvari ja sam za beton liga fazon, nekvalitetan fudbal, a publika kulturno i profinjeno psuje sve što stigne.

Šta mislite vi o (fiktivnoj) regionalnog lizi? Više za ili više loših strana?

Zavisi. U fudbalu mislim da je još nemogće, a za ostale sportove bi to bio spas.
Koliko su samo ljudi kenjali po Jadranskoj (mada nisam ni ja neki fan, u stvari, nisam čak ni neki košarkaški fan), ništa nije falilo.

Gledadoh hokej onomad na RTSu, e to je dobar potez.

Прогнозе за дерби?

Ја одигро кеца. :)

Тренутно "кулирам" кладионицу, иначе бих и ја мет'о кеца.

Realno, bolji je pobedio.

Bila je to prava poslastica za sve fudbalske sladokusce.

Uf kako volim ove izlizane novinarske izraze pa to nije normalno.

haha...ma ovi ih ladno prejebali...što bi rekli ti novinari: Deklasirali su ih!

Ово је злочин против човечности... Него ови из Хага наравно ћуте, неће да суде својима.

Замислите да се деси да Звезда или Партизан овако у дербију победе овог другог. То је немогуће замислити...

Само да дам своје мишљење за америчко навијање. То је смешно... или тужно. У сваком случају, надам се да на нашим трибинама никад неће бити таква ситуација. Да буде мирнија, то и ок, али јебеш ти утакмицу на коју људи реагују као да гледају Шекспирову драму.

Јесте, било би лепо да људи пуне стадиона и да поред навијачке трибине, и остале буду крцате. Са друге стране, медији никад неће погурати такве ствари (осим СОС-а) јер нам све новине и телевизије држи 5 људи којима више одговара да штанцују стално новине у којима за све проблеме окривљују навијаче. И наравно, увек су ту аргументи - тамо ће да ме покраду, силују и убију.

Скренуо сам мало са питања али јбг.

ma nema veze, takva i tema, samo da je sport u pitanju...

što se tiče fejnorda, ja se isto pitam ko Peki...ali ovako...

blekovo pitanj na kvizu me podseti...kako se bre zvao onaj najbolji Holanđanin odbojkaš, kad smo se mi s njima trsili 96e i tako negde...neki zajeban...ja se ne mogu setim...