Prijava

Jel zna neko od vas (da ne guglam) kakav je format imala Druga liga SFRJ u fudbalu? Jel to bila jedinstvena liga?

Jeste, ja imao album sa prvom i drugom ligom. A posle se treći nivo delio po republikama.

Ево, питање за Окса. Је л' Миљковић играо једно време као техничар у Партизану?

Jeste, ja imao album sa prvom i drugom ligom. A posle se treći nivo delio po republikama.

Hvala.

To mora da je bila jaka liga.
A za ovaj trećeligaški nivo i da ne pričam onda...

YouCantHandleTheTrut

Ево, питање за Окса. Је л' Миљковић играо једно време као техничар у Партизану?

Мислим да је у Младом Раднику почео као техничар, ал' несам сигуран.

Miljković je svakako bio tehničar, kad sam gledao odbojku, onaj Korać je non stop o tome smarao.

ОК, фала, онда нисам луд. Још ако би неко потврдио да се сећа како је у Партизану почео као техничар...

Јесте био у Партизану. Мислим да му је то први клуб, од 1997.

Знамо да је играо у Партизану, али не знамо је ли ту наставио као техничар или је о'ма пребачен на коректора. :)

Не знам. Вероватно је прешао убрзо.

1) Šta mislite da li je retardirano da navijači Crvene Zvezde na nekom sportskom događaju koji igraju sa nekim drugim klubovima, a ne sa Partizanom pevaju pesme: Kad si bio dete malo, komšija te silovao...i slično o Partizanu...sto posto ima i obrnutih primera.

Никад се не пева о Гробарима кад се не игра против Гробара. Прозива се искључиво Толе. А он је Гробар, тако да може да се закључи да прозивамо једног глодара.

Док са јужне стране на свакој текми главна песма гласи ''Курва умире, курва гаси се''. На свакој текми то певају. Е то је већ ретардирано. И то баш.

Miljko je počeo u Nišu (nije u Mladom Radniku, tamo sam ja počeo, što je isto bitno) kao tehničar. Kao klinja sa 206 cm dolazi u Partizan. Jednu utakmicu u juniorskoj konkurenciji je Partizan gubio sa 2:0, treneru pukne kurac, ubaci drugog tehničara, a Miljka prebaci na korekciju. Šta mislite, ko je pobedio?

Uglavnom, Miljković više nikada nije igrao tehničara.

И тако је све почело... :)

Kao na primer sada u zadnjem kolu,u Cacku,prvih 20 minuta je bilo posveceno Crvenoj Zvezdi.Ja mislim da je to debilno.Slavite titulu ljudi,alo! Nebitno.
Sta mislite,da li navijaci Vest Hema vise zale zbog ispadanja iz Premier lige,ili im je draze sto ce igrati sa Milvolom? Sta preovladava?

Ја сам био убијеђен да је играо за Бамби Млади Радник. :)

@Букснетина

Ја пратим српску навијачку сцену, истина преко слика, клипова и форума, и мислим да је пред дербије редовно иде "увјежбавање" пјесама на рачун Гробара. Такође сам прилично сигуран да то нису једине ситуације, али људи моји, то је највеће навијачко ривалство на овим просторима и шире. Колико год некоме то звучало ретардирано, сасвим је нормално и за једне и за друге да пјевају то, јеби га. Далеко је то од комплекса.

Никад се не пева о Гробарима кад се не игра против Гробара. Прозива се искључиво Толе. А он је Гробар, тако да може да се закључи да прозивамо једног глодара.

Док са јужне стране на свакој текми главна песма гласи ''Курва умире, курва гаси се''. На свакој текми то певају. Е то је већ ретардирано. И то баш.

Ko prati Vukajliju, zna da sam Buksnin zakleti neprijatelj, da ga mrzim i da mislim da je prokleti zvezdaš :) Ali moram da priznam ovo, zbog čega me je sramota kao grobara.

Bio sam jednom na Severu za derbi - Grobari bojkotovali, ja nisam imao pare za istok, i odem lepo na Sever, nasred Marakane. Krenulo neko prozivanje Grobara koji nisu tu, i vođa kaže na megafon da je to pederski i da ne treba prozivati nekog ko nije tu. Naravno da ima izuzetaka, ali je u principu to politika vođa na Severu.

Na Jugu, nažalost, svaka druga pesma pljuje Zvezdu. Kada sam išao autobusom u Brisel na Anderleht, 75 odsto vremena su pevali "hiljade poruka..." i kako će poklati Splićane i Zagrepčane. Nikako to nisam mogao da shvatim.

Изгледа да је СтрајаКГ у праву, БАСК отказао Супер Лигу...

Буксна јел стварно навијаш за звезду? Јел идеш на текме?
И да у праву је песме против гробара се певају само пред дерби на дербију и после дербија....

Ал битно је да гробари певају зашто ћутите а север празан...:)

Изгледа да је СтрајаКГ у праву, БАСК отказао Супер Лигу...

To je u duhu tradicije našeg fudbala, svake godine se desi nešto regularno, ali nelogično.