Prijava

Да ли сте се икад осећали привилеговано због своје дуге косе,или вам је свеједно?
Да ли косу пуштате из моде или зато што вам се прохтело?
Да ли дугу косу сматрате за одређени знак припадности некој субкултури,или само волите да се дивите сами себи у излогу Родића?
Или вас,једноставно,боли курац шта други мисле,па сте пустили косу,јер вас је,на пример,сморило шишање и тако то?
Да чујем!

Имао сам подужу косу једно време у средњој. Шта знам, био ми је гушт да имам дугачку косу.

У то време нико од мушких у школи није имао дугу косу, па сам био предмет подјебавања од стране појединих шабана, али није да ми је нешто пуцао курац. Више ме је нервирало што је сваки јебени професор морао да ми коментарише косу, као да немају свој јебени живот, па не могу да гледају своја посла. На крају сам сконтао да нису имали живот.

ja ne mogu da je pustim a volio bih, celo ce mi izgleda stici do potiljka...:(

Pozeraj. Čist.

Mislim, kakvu funkciju može da ima duga kosa?

Da l' se ovo odnosi na muškarce? Meni lično su neprivlačni muškarci s dugom kosom. Preferiram muškarce s vrlo kratkom, pa i ćelave.
Dok mi je retko koja žena lepa s kratkom kosom.
Ne znam da li ste primetili, ali većina devojaka ima ružan i izdeformisan oblik glave, to se vidi kad zavežu kosu.

У то време нико од мушких у школи није имао дугу косу, па сам био предмет подјебавања од стране појединих шабана, али није да ми је нешто пуцао курац. Више ме је нервирало што је сваки јебени професор морао да ми коментарише косу, као да немају свој јебени живот, па не могу да гледају своја посла. На крају сам сконтао да нису имали живот.

Džimi, brate, el ima neko u tvojoj okolini da ima život i da je kul? :))
Inače, videla sam one slike u načiču te grupi, i kapiram da treba malo da skratiš kosu. Moje mišljenje.

Da l' se ovo odnosi na muškarce?

Односи се на све подједнако.
Ето,на пример,ја носим дугу косу од основне,јер ми је тако био гушт,а делимично и инат,баш због тога што НИКО у мојој генерацији и у мојој околини није имао косу;а и сад ми не пада на памет да се шишам,пошто имам неки чудан облик главе. Мора да ме је доктор отресао о зид јер сам се превише драо у породилишту :))))
Иначе,неким женама лепо стоји и кратка и дуга,а некима или само кратка,или само дуга. Моје мишљење.

Ja je upravo puštam. Dok ne rešim da je olindram do glave. Buahahahahahaha :))))

Meni je s kratkom Vinona Rajder kul na primer. I Šeron Stoun.
Ja sam se kao klinka uvek zalizivala pod tušem tako da izgleda ko da imam kratku, i izgledam ko mafijaš :)

Džimi, brate, el ima neko u tvojoj okolini da ima život i da je kul? :))

Уф... Врло мало. Нажалост. :( Мислим, не само у мојој околини, него уопште.
То је тај тип људи...

i kapiram da treba malo da skratiš kosu. Moje mišljenje.

За три-четири године, па идем на нуларицу. :) Јебига, генетика.

Ja je upravo puštam. Dok ne rešim da je olindram do glave. Buahahahahahaha :))))

Ноу факин веј! Пичка ти материна, дошао си! :)

Doš'o! :P
Ban zbog vredjanja moje keve! :))

da imam ravnu kosu svalako da bi bila kraaatka. ali sada kada bih se ošišala bila bih kao mika :/

Ja bih jebao intelektualke, a ti jebo hipi picke xD

Doš'o! :P
Ban zbog vredjanja moje keve! :))

Идем да се самобанујем. :)

Елем, Мрмун је, бре, џек за све пуштаче косе. Сад кад окачи слику, има да изазове лучење влаге, рибе ће аутоматски да га салећу да му наскоче. Прошли пут, блејали ја Мрмун и Крешимир, и Мрмун није могао да изађе на крај са силним обожаватељкама. А обожавају га јер је шмекер. А шмекер је јер има јебачку косу.

zimr me da se sisam, ckupo je, a dugom kosom mogu da sakrijem oci da ne vide ljudi kad sam nadrkan, i to je korisno. A headbanging nije tol'ko jak sa kratkom, kao sto je sa dugom kosom...

Meni nema apsolutno nista privlacno u dugoj kosi na muskarcu, a i vecina zenskih osoba koje znam se slaze sa mnom. Ako neko i misli da mu stoji ta duga kosa, kladim se da bez iste izgleda bar 50% bolje :)
Za zensko mi je svejedno, ako nije bas-bas prekratka, tj potpuno muska.

Ko, bre, deluje prljavo?! Sve što Džimi kaže je istina! :)))