Prijava

Btw, Blek Hol je takodje počeo da pušta svoju, pa vi ženske vidite :P Samo da mu ne pobegne :))))

Ја је увек пустим до Битлс фазе, па је скратим на "фин-неки-момак" фризуру. И тако на свака два месеца.

Mrmune, nista ti ne brini. Ti i blek i Dž ćete uvek navatati pičkice, pa taman i sa rafinerijom ulja na glavi :)

Kad bi puštao kosu otišla bi u vis i to onda ne bi ličilo ninašta. A pošto sam počeo da sedim, šišam se sve kraće. :))

Jes' vala, i to što kažeš. Idem sad da ne operem kosu :))))

Ја је увек пустим до Битлс фазе, па је скратим на "фин-неки-момак" фризуру. И тако на свака два месеца.

takodje.mada je kod mene to neka 3-4 meseca.pustao bih ja ali se masti u picku materinu.

Волим дугу косу и имам дугу косу. Једног дана можда и перчин вежем. Могу да "носим" и кратку и некад одем и олиндрам се, али ми некако коса опет израсте тако да сам се помирио са судбином да је треба оставити да ради своје. Колико год да је шишам она расте! Да нисам болсетан можда?

П.С.

Ја сам Ен_Доттер и имам проблем, мени коса расте!

Posto sam cist debelguzic kad bih pustio kosu izgledao bi ko pokretna kolibica ili krovce. Bio bi isti Dzek Blek,a da li je duga kosa moda privilegija poseraj ili nesto vise to zavis od coveka, jedan moj ortak pustao kosu da bi bio kul, jedan voli dugu kosu i ima je od kako ga znam, a nes' ne vim' da je moderno da se nosi duga kosa.

Ја је увек пустим до Битлс фазе, па је скратим на "фин-неки-момак" фризуру. И тако на свака два месеца.

takodje.mada je kod mene to neka 3-4 meseca.pustao bih ja ali se masti u picku materinu.

Rosoneri a da mi nismo u nekom srodstvu? :) A da i mascenje kose je jedan od razloga zbog kojih je nebi pustao.

Ja mogu da navatam ribu, i bez kose!!!

Ја је увек пустим до Битлс фазе, па је скратим на "фин-неки-момак" фризуру. И тако на свака два месеца.

Отприлике и ја ово радим, само што ја немам праву косу, него природну и тврдоглаву: Кад се она намерачи да негде буде крива/коврџава/права, нема шансе да буде супротно.

А иначе носим дужу косу већ, ево седма година зато што ми је кратка коса увек стајала лоше. Кад сам у основној, нисам био задовољан својом косом, пустио је, и од тад је увек у неким дужим варијантама. Много ми лепше стоји тако и управо зато се и не шишам скроз на кратко, знам да ћу глупо да изгледам.

Додуше, огулио ме један мајмун за време лета сад, прекратко ме ошишао. Можете да питате Тину, она ме је тако и упознала. :)

Ja sam jedno vreme imao dugačku do ramena, ali kraća mi je mnogo praktičnija, jer se brže suši i ne moram stalno da je perem... Pošto mi je zanimanje takvo da se nosi odelo i zabranjuje dugačka kosa, odlučio sam se za kraću varijantu... Više volim dužu bradu nego kosu.

Последњи пут се ошишах на кратко пре годину дана. Пре тога ми је коса била испод рамена. Урадио сам то како бих на студијама нахватао неке сојке, јер морамо се помирити са тим да огромној већини жена старословенски "нећу с шишам" фазон није привлачан. Е сад, мени се лично не свиђа кратка коса, и осећам се к'о пастир без фруле кад немам исту. Брзо ми расте, па сам сад опет са тоталне маринке прешао назад у косијанера. Давно сам изашао из триповања метала, тако да ме боле курац за позерај и субкултуре, само носим како волим. Док студирам може ми се, после ћу морати да се линдрам кад будем шљако код приватника.

Иначе. колико год мрзео кратку косу, да сам био само мало сталоженији, мого сам слатко да се омрсим о неку пичетину, јер су ми се по први пут у животу рибе набацивале, што је мени било тешко да поверујем, али дешавало се. Ма боле ме курац, нећу више да шишам косу, да је не ошишах прошле године била би ми сад преко пола леђа, јебем ти пичкопаћеничку будалу.

ja baš volim cure s kratkom kosom... Imala sam i ja kratku kosu nekoliko godina, preporodila sam se kad sam se ošišala, mnogo je lakše tada, pogotovo leti.

Ма боле ме курац, нећу више да шишам косу

То човече! Ако заиста волиш тако да носиш,зашто би се линдрао?
Додуше,и ја сам до прошле године фурао ,,undercut'',илити,што би мој стари рекао ,,Тарас Буљба'' фризуру,сад опет фурам нормално дугу косу,ал мало споро расте,тако да не намеравам скоро да се линдрам. А ионако планирам да се бавим непрофитабилним послом кад завршим факс,па ме заболе,пуштаћу је док је вашке не изједу.

Кад смо већ код рибиџона, обожавам рибе које имају краћу или мидиум косу, то ме пали у пичку материну. Или то или изразито дуга коса, значи раритети у сваком случају.

Ahaahaha, ispustla sam jedan zarez prilikom čitanja naslova pa sam pomislila da se ovdje govori o dugoj kosi kao privilegiji moda. Ili kao o pozeraju modova. :)))

Чекај, а које те онда не палу?

Ау бре мулуце мојне ме зајебаваш бре. Краћа, или медиум у смислу да не прелази рамена, или дуга у фазону све до буље.

Овај фазон
http://www.hrhairstyles.com/MediumRedHair.jpg

Или овај
http://4.bp.blogspot.com/_JBMeXTzw7Nw/SFbDg8KouTI/AAAAAAAAA1k/JYA6Sqg0Dhk/s400/shorthairstyles1.jpg

Или овај
http://www.greathairstyletips.com/images/long1.jpg

не гледај фаце овим ружним дропљама само фриз.

Ahaahaha, ispustla sam jedan zarez prilikom čitanja naslova pa sam pomislila da se ovdje govori o dugoj kosi kao privilegiji moda. Ili kao o pozeraju modova. :)))

Мож отворити и тему за то :))))))