Prijava

Dugu kosu furam vec 20 godina (osim perioda kad sam bio u vojsKi).Ne interesuju me komentari drugih,kosijaner sam jer mi se to svidja.Vec deset godina ponosno nosim i bradu (ne bradu zvanja,ni bradu znanja,onu trecu) i jebe mi se sto su me zbog svega toga odjebavali na svakom razgovoru za posao.To samo pokazuje koji smo primitivci i kolike predrasude gajimo prema svakom ko je iole razlicit.Hejtujem frizere i ponosim se time.

Imam dugu kosu već nekih 6 godina. Nekad mi dopizdi, al me prođe i to. Počeo sam da je puštam jer mi dozlogrdilo da se šišam i da pravim frizure i mnogo me nerviraju dlačice kad se šišam. Imam u porodici nekoliko proćelavih ljudi pa sam pustio kosu da mogu da se pohvalim da sam i ja nekada imao dugu kosu, u slučaju da i ja oćelavim. Ranije nisam mogao da zamslim izlazak iz kuće bez gela ili briljantina, sad počešljam i goni. Nije pretjerano duga, možda 30ak cm i jebi ga ne znam kad ću se ošišati.
I dobijam komplimente od žena za kosu, dosta ih je reklo da imam bolju kosu od većine žena, i sve frizerke mi govore kako imam kvalitetnu kosu :D

Imao dugu kosu 5-6 godina, i onda mi je samo odjednom dokurcila...Evo vec 2 godine samo brze frizure furam. :p

Jutros sam se ošišao na nulu. Nemam pare za šampon.

Priznaj da si "napatio" vaške! ;))

Muškatlo, ako misliš da ostanemo u prijateljskim odnosima, ne smeš da me ofiraš više :)

Ćutaćemo i ja i... vaške. ;))

Duga kosa je od uvek bila kul. Ni po cenu vaski se ne bih osisao.

Ja imam neki gadan oblik glave... Ili samo kompleks. Ali kako god, ne volim kratku kosu, onu baš, baš kratku, a ćelavo pizmam. Nikad nisam imao dugu jer sam kreten pa nemam živaca da pustim, a i sporo mi raste kosa. Uvek imam neku osrednje kraću kosu i frik frizure jer frizure mnogo volem. Sad pušćam da raste čirokana doklen 'oće pa da ju vezujem i tako to.

Кад смо већ код рибиџона, обожавам рибе које имају краћу или мидиум косу, то ме пали у пичку материну. Или то или изразито дуга коса, значи раритети у сваком случају.

Šta jes' jes'. Takve obožavam. U potpunosti se slažem. Pogotovo kraća čupava, duge šiške ili tako nešto. Svršit' u gaće na tako nešto. :)

Duga kosa je tako gej :)

Duga kosa je za sektaše! Samo Rambo smije da ima dugu kosu! On nije sekta! On je gerila!

ja znam jednog momka sa kosom...tako do ramena.
boze dala bi mu da mi radi sta god oce koliko je seksi.
al zavisi kako ko nosi.
ja sam imala i kratku. vrh mi stoiji. al sad je duga. dok ne omatorim a onda mora se sisam da ne bi izgledala kao raspala kokoska

ja sam godinama imala dugu kosu, onda sam otišla kod frizerke i posle 2 sata imala kratku kosu...onda sam je opet puštala, pa sam imala neki šiz friz, pola kratko, pola dugačko...pa kratku, čupavu, sa kikicom iz zulufa...sad je tu negde do ramena...ne znam šta će mi sledeće pasti na pamet i plašim se toga xD

Duga kosa je tako gej :)

Duga kosa je za sektaše! Samo Rambo smije da ima dugu kosu! On nije sekta! On je gerila!

Iš bre celavci. Nemate vi pojma sta je duga kosa.

Ja sam u životu video dosta ljudi sa dugom kosom i svi su bili meNtalci i narkomani. Dakle ne kažem da su svi takvi ali ja sam samo na takve nalet'o. Generalno sam protiv jer mi je ružno. Ja podržavam ideju da se svi ošišamo na ćelavo (i muškarci i žene) i time sačuvamo planetu.

Iš bre celavci. Nemate vi pojma sta je duga kosa.

Nemate ni vi. Nosite je samo zato što hoćete da budete ko Rambo! e ne možete! Rambo je gerila! Puca mitraljezom! Ne daj se Rambo, ja sam uz tebe! Ti si jedini kosijaner koji nije mason!

Prvi put sam pustio kosu pre 7 godina, nosio je tako dve i po godine, smorila me i ošišao sam se na ćelavo, onda opet pustio da raste i već skoro pet godina sam samo povremeno skraćivao vrhove... Smorila me je odavno, ali mi je žao da se šišam jer joj treba minimum dve godine da izraste opet... Prvi put sam je pustio jer sam se posvađao sa kevom i nisam namerno hteo kod frizera, pa mi se svidelo, a sada je više navika... Razmišljam da je prodam, nudili su mi i po 150-200 eura...

Волим када људи ставе меНталце и наркомане у исти џак и мислие да када лончентом завате воду из тог џака нема везе шта извучу...

Rambo nije droger!

Da, što se toga tiče pun sam predrasuda. Znam dosta meNtalaca, gotivni, normalni likovi i znam da nisu narkomani ali nekako je to u društvu model narkomana i sektaša. Obučeni u crno, duge masne kose, martinke.