Prijava

Kečap, urnebes najbolja kombinacija, ako nema urnebes onda ljute tucane paprike i kečap.

Izvinjavam se što sam objavio tri ista komentara ali nešto mi baguje stranica...

Shomi - NELOL

Loj. Zato sto pravi muskarci ne koriste homoseksualnu terminologiju poput "lol" i "nelol".

Loj. Zato sto bi za kecap, senf i pavlaku , pojedincima koji koriste "lol" i "nelol" morali da vrsimo lobotomiju kako bi prilozili vec pomenuti sadrzaj u pljesku.

Dakle - samo me LOJ smiruje.

Ok moze i kupus. Ali svadbarski me samo smiruje.

Одлично, иди гледај Курсаџије, ионако нећеш јебати.

pošto jedem pljesku baš rijetko, naravno da natrpam luka i uživam u tom užitku maksimalnooo :DD

pavlaka, majoneza, paradajiz, luk i ljutoo :DDDD
uhhh sad mi se jede pljeska

Još jedna pljeska.
A kad samo užinam- urnebes, kečap, i 1-2 vrste povrća( zavisi od situvacije koje).

Kupus, paradajz, pavlaka, manojez i prstohvat tucane paprike...

A volim i kad mi uz pljesku daju i lepinju da ne mastim ruke...

Ja metnem kombo, plus urnebes. Ako je dobar. POvrce ne stavljam, nervira me. Ka' da sam jebeni zec, pa da brstim travuljinu.

uglavnom sve ljuto što imaju...al ne preterano ljuto

Купус, парадајз, павлаку са сусамом и лука ако једем ћику или кад сам у окружењу пичока које нису добре.

Купус, па мало веге, папричица ако има, павлаке и мајонеза, остало како ми се ћефне, али вопи баш лепо дође као прилог понекад. :)

Одлично, иди гледај Курсаџије, ионако нећеш јебати.

Nije mi higijenski da komuniciram sa organizmima za ciju eliminaciju iz okruzenja nije potrebno nista vise od domestosa. Jedini nacin na koji ti i ja mozemo da se susretnemo jeste kada pukne kanalizaciona cev pa se izlijes u momentu dok koracam ulicom (zlu ne trebalo).

Nemoj da me uznemiravas dok pricam o svojim omiljenim prlozima za pljeskavicu. Hvala.

Elem,

da ne spemujem, setih se jedne situaije kada su mi prilozi delovali vrlo neprimamljivo, te sam uzeo solo pljesku. Bese to jedna od najboljih pljeskavica koje sam pojeo u zivotu. Apsolutno sam joj oprostio stomacne tegobe narednih dana. Vredela je. Ponekad prilog nije potreban.

Krv nemoj da se primaš bezveze, opusti se čoveče ko ga jebe. Uglavnom neko već pomenu, pavlaka, majonez, malo ljuto i mnogo luka. Luk bogotac.

Uuu luk je realno bogotac...samo me kod toga nervira jer moram da locem vodurinu kao stoka ceo dan....
Majonez mi nekako ne ide uz pljeskavicu...isuvise mi je fin za jedno dzukacko jelo.

Majonez, kupus, paradajz, krastavac, luka. Ne volim da eksperimentišem, držim se klasike :)

Pljeku jedem skoro svako veče, i uvek stavljam pavlaku, papričice i kečap kao priloge. Navika.

Luk, urnebes, ljuta paprika, ljuta aleva. Jednom sam se tako oljutio da mi krene voda na nos i suze na oči, ali garantujem da je to možda nešto najbolje što sam ikad jeo.

Ajvar, krastavac, kupus i karfiol.