Prijava

Ово за стуб срама ћеш да ме извинеш! Не могу сваком понаособ да објашњавам... А што се тиче бановања тамо сам редован... Дође ми исто као "Ко последњи победник"

Dotere, ne prdi, časti ti, ti si obična prda otkad nemaš naljepnicu hejtera :p

Ja sam kao stvoren za moda, a i fejzbukmanijak, bili bi dobar tandem, majke mi, evo pitajte forget-me-not

Brate, kako ne bi.. Ja bih banovao i cistio defke, a ti bi buljao po tudjim profilima i trazio duple... i naravno jebao mame tamo onim neduhovitim likovima na posterima!

Posteri bi mi bili čisti kao suza... Mada bi mene odma' skinuli, ne znaš kakav mi je kriterijum za postere.. :D

Pa ne bi ostalo svega tri postera na sajtu...

Иначе ја хоћу да постанем мод и да би ми се разне чланице увлачиле у рч, и обратно... Чланови јеби га наЏите неког другог за те зајебанције!

Vas dvojica kao tandem? :)) E, i to čudo da vidim... :))

Форгет ми нот, па видела си... ондак! Сећаш се :)

Čim postaneš mod, slobodno zaboravi na lijepa zezanja sa većinom članova :)

Брате наравно да хоћу... ко их бре јебе, они ће тад бити испод мене! Ја сам од тад јебач великих размера! Ко ће се бакће са обичним смртницима!

Ne sećam se, kad? :))

Јеби га ондак ћемо поново, је л да СМарко?

Ne foliraj se sad da se ne sjećaš :)

Moraćemo ponovo... Svakako oćemo, nije frka :)

Trenutno mi mozak ne radi, podsetite me :)

Нема фрке, оћемо!! ФМН јел може?

Ово за стуб срама ћеш да ме извинеш!

Prijemniče. :))

Знам да сам пријемник, јеби га ал испиздим на так'е ствари :Д Јеби га... Што ћу

Možda Džimi ne zna da broji, to jeste, on jebeno studira jezik ali ni janpi ne zna da se najebe keve kad je besan. Pa šta je ovo? Ja čitam prvi janpijev post i naziv teme i sve kontam Zemunac od 11 godina iz vica zalutao na rečnik slenga.

mudro zbori milica ovo izvinjavanje je postalo malo gej

Ne-ne. Žaljenje i izvinjavanje su dio nove politike sajta. U susret Jevropi!