Prijava

Ne poznajem dovoljno tvoj dosije da bih ti rekao sta se konkretno desilo u tvom slucaju, ali dupli nalog se banuje jedino ako sa njega nastavis iste gluparije zbog kojeg ti je banovan prvi; recimo, spemujes neku temu na forumu i mi "nemoj", i ti opet i mi opet "nemoj", i ti nista, nastavljas dalje i mi te banujemo, i ti onda otvoris dupli i nastavis gde si stala sa prvim, e onda cemo i taj da ti banujemo. I tako mozes 100 puta, a onda dodje 101. put i pocnes da batalis spemovanje i mi te ostavimo kao da nikad nista nije bilo, a onda jednog dana nakon 10 godina opet pocnes da spemujes i mi ti pogledamo dosije i vidimo "e to je ona sto je spemovala k'o nenormalna pre 10 godina, nista, idemo opet, upozorenje, pa drugo upozorenje, pa ban, k'o te jebe, trebala si da naucis do sad". :D

У ствари ситуација је много једноставнија него што се чини :))

Nije valjda da je sve moglo da se reši i bez mog posta?

Dzaba nisi jeo prasetinu, Tulume :)

dupli nalog se banuje jedino ako sa njega nastavis iste gluparije zbog kojeg ti je banovan prvi;

молићу онда да ми се одбанује налог banovana, јер са њега није направљен никакав прекршај. Служио је за жалбу, а банован је у року од минут и по, све бановано и побрисани постови где се пожалих, без икаквог објашњења. Постови су били на теми за пријаву других аутора за бан, тако да то не сматрам спемовањем, јер тема за жалбе не постоји (ето још једне идеје :) Можда се више исплати такву тему да отворите него свако увређен своју да отвара :) ).
Да се вратим, прекршај бана налога banovana желим да се исправи, и казни починилац, ПРАВДА ЗА БАНОВАНУ! :)

Mmmmmm.... njak.
Evo ti ga ovaj nalog sad, pa ti pazi sta ces i kako ces s njim. Da ti odbanujem nalog "banovana" mi je nekako presipanje iz praznog u suplje.

е баш ти хвала, јако си великодушан (или ће пре бити да си се за'ебо у оном посту па си се збунио сад).. Ћу направим други, трећи, нема бринеш :) И пазићу.
Ја не добих одговор на питање колико бар отприлике чега да поставим па да се и моје глупости трпе, као Пекијеве, нек опрости човек што га помињем опет, али не могу тренутно бољег примера да се сетим. Схватићу све ово као прихватање ове једне дефиниције као солидног доприноса :р јавите ако треба и неку слику да мећем, пошто мрзи ме, али шта знам, личим некако на зли дупли с овим пијуном..

a onda ti neko stane na zulj i ti mu iznapusavas prvi red na sahrani za sve pare, pa na kraju oteras moderatore i ceo sajt u picku lepu materinu,

заборавих да одговорим на ово; да се разумемо, никог нисам напушила на овај начин, за двоје рекох да су ретарди, са све објашњењем како и зашто то мислим.
Тако да то није мој случај и такве људе не оправдавам.

postoji milion nacina da se "doprinese sajtu"
jedan izmedju ostalog jeste da procitas i ocenis brdo definiciја

ако је тако, да надоградим овом приликом свој допринос: 21 омиљена деф, 22 омиљена постера, 168 коментара, а оно за плусеве не пише више, али било је бар 300 ја мислим; једно петнаест пута сам кликнула на оно фејсбук лајковање, што желим да ми се уврсти у допринос популаризацији сајта, хвала.

Leksi, moderator ne moze da te banuje ako ne zna da postojis :)
sledi instrukcioni video:
http://www.youtube.com/watch?v=zekiZYSVdeQ

тај фазон, сакрићу се ја.. потпрцкивати с стране, мислиш? сад I`ve learnt my first lesson...

A mozda ne potprckivati uopste?
Nisi shvatila lekciju :)

а јел? тако... иако неки други могу, јер им је већи допринос, или шта већ? сад ми паде на памет, ко зна шта они ту мере у ствари...

чек, и ти си модератор?! иди бре шта вас је... стварно не мош човек да се сакрије :)

Novi dan - nova tema u vezi sa banom.
Ovo postaje veći brend nego "društveni parazit ili samo stereotip". :)

ahjhahahha ovo su šokovi... ljudi da l ste ludi!

FBM, kad ti postaneš mod, ti ćeš to po kratkom postupku: fić-fić!

Ih bre... nemaš pojma koliko ću da budem okrutan moderator! Novine će o tome da pišu!

Ma znam ja da ti nisi mene prozivala direktno i da se tema ne odnosi na mene konkretno. Ako nisi znala, ja sam veštica, i ko se meni zameri ne mož a da ne trpi posledice, empirijski dokazano.
Mene samo jedno interesuje. Šta si ti tačno očekivala time što si mene nazvala retardom, na sajtu za zabavu, na temi o Karleušinom tekstu u Kuriru, kad svi ovde dobro znaju da sam ja retard?
Mislim, šta je tvoj cilj bio tad, ovako, koji porivi su te naterali na to? Šta si htela konkretno da postigneš time?

jebote i kalimera ste zajebali sa ovakvim temama