Prijava

Коначно нешто о јебању.

Да нема родбинских веза,не бих ни ја био овде :))))
Шалу на страну,али,Лекси,замлаћујеш се око празне сламе,а ништа не постижеш;само губиш живце и свађаш се са људима,а ко зна кога ћеш од њих срести уживо.
Једноставно,напиши неколико солидних дефки,направи који постерчић и бар 5 месеци пробај да се уздржиш од коментарисања било чијег поступка,нарочито ако сматраш да је лош. Онда нећеш бити опасност по систем.
Хвала на пажњи.

Доктор објаснио...
Окрени обрни новајлија је доњи свакако, тако да гледај да се зајебаваш а не да гањаш правду (из личног искуства ти говорим)....

пеки јебга, мрзи и мене да објашњавам... неправда једном речју, а имам и предлог како да се отклони, без зезања - написати у правилима још пар ствари. Али тај део нико изгледа не чита, сви се осврћу на све друго... Секундарна поента теме је да се испрдам мало, јер изгледа ниси једини који се љути и не разуме поенту, па ми не преостаје ништа друго. Питај за даља разјашњења мало касније, тј. одговорићу касније, морам до факса сад...

Још нешто, да ли смем Уроша као модератора да пријавим за спем увелико познатим проблемом јебања, пошто очито нема ниш паметније да каже, и колика ће казна бити?

3 дана за тебе, ал ајде до факса мани јебаче ође је то изумрла врста

http://mojtv.hr/images/e2c754e0-5ffb-4d59-8ba5-28e83166fe5a.jpg
ВАМА ЋЕМО НАПУНИТИ ЗАТВОРЕ И ТАМНИЦЕ, А ОСТАЋЕМО МИ!

Лекси, све је речено у горњим постовима око тих критеријума, а о правилнику има ко да брине.

Шалу на страну,али,Лекси,замлаћујеш се око празне сламе,а ништа не постижеш;само губиш живце и свађаш се са људима,а ко зна кога ћеш од њих срести уживо.

јок, мени је забавно :) надам се да ћу срести, зближавања и протекције ради...

Једноставно,напиши неколико солидних дефки,направи који постерчић и бар 5 месеци пробај да се уздржиш од коментарисања било чијег поступка,нарочито ако сматраш да је лош. Онда нећеш бити опасност по систем.

хвала и теби на овом јасном одговору, ако можеш да утичеш на то да то не сазнам НАКОН трајног бана, изазваног горким "псовањем", било би дивно.. Имам сад дефиницију; какав постер желиш? :))

Пусти ти Уроша, он није твоја брига. Престаните више да оптужујете друге људе, понашате се као деца, или још горе, као политичари.

Ај сад иди ради нешто корисно, коментариши, форумиши, пиши дефиниције, прави постере, шта год. Ишчитаћу тему целу после, па као буде било нечег корисног видећемо.

http://vukajlija.com/images/lock.png?1287747775

Čuj to - nema me sat vremena a oni zaključali temu...

A ostadoh djevojci dužna objašnjenje.

ај важи, ако може и с објашњењима, а не само речи, ако не ништа.. ти се исто нешто много брзо срдиш..

Rekoh ti da je "novi dan - nova nafaka" zato što "nafaka" (pored originalnog značenja) znači "sudbina", odnosno "šansa", a što je bilo u skladu sa svakodnevnim otvaranjima tema ovakvog tipa - jedna će valjda ćorava tema zrno da ubode. :))

Секундарна поента теме је да се испрдам мало

Ja sam mislila da je to primarna. :)