Prijava

Iz tvog nadimka mogu da vidim da si negde sa područja Jadra, da voliš dlakave životinje, da slušaš metal muziku, i da voliš Dinkića.

Неки депресивац у души који све окреће на зајебанцију јер не зна како би другачије.

Или ти је само готивна црна боја.

A meni jel može neko?

Fini dečko koji ne voli da neko sazna kako bi izgledalo da pobesni.
Promeniće avatar čim se istutnji. Ne žulja ga ništa posebno, ostali to ne bi smatrali "ni za pesak u cipeli", samo mu se to nakupilo...
Rekoh, fini Vukajlijaš...

Оћу ја профилисање!

Оћу и јааааааааааа

дебели пацов воли сарму, а дучели печене патке
дуче иначе воли да се купа по рекама, пацов не.

поред тога дебели пацов је дучету спасао живот тако што је убио комарца који је планирао да дође до дучета и зарази га неким срањем што носи..

неког занима врачање? :ĐĐ

edit: слика каже да дучели слуша добру музику

Ajmo malo nekropostovanja psihologijom avatara.
-Bruce ima pedofilske tendencije postavljanjem dedamraza u zelji da mu djecica sjede u krilu
-Mala Vidra je narcisoidna jer drzi svoju sliku na avataru!
-Komadov nik i avatar jasno daju do znanja da oce tvrd i masan kurac!
-Svetlana kupa se!
-Pajo Dacak jede govna!

Paju Dačka Dunavom još šibaju vjetrovi :)

Paju Dunavom šutaju vjeprovi

komad ako je stvarno 74. godište, i ako je ono njena slika na avataru... jebeš mi mater, nisam normalan

По мени су најгори надимци који су на брзину смишљени и немају никакву симболику. Надимак треба да буде добро смислен и симболичан као фудбалски клуб нпр, јер под тим надимком ствараш своја дјела - дефке, рефке.. Која сврха и да круну имаш кад ти је име "nonick"..
Аватар треба једном изабрати и не тако често да се мијења.

По мени су најгори надимци који су на брзину смишљени и немају никакву симболику. Надимак треба да буде добро смислен и симболичан као фудбалски клуб нпр, јер под тим надимком ствараш своја дјела - дефке, рефке.. Која сврха и да круну имаш кад ти је име "nonick"..
Аватар треба једном изабрати и не тако често да се мијења.

волео бих да те видим да ми то кажеш у лице ако смеш!