Prijava

Preuzeću ja rizik na sebe o Đimiju :)

Izanalizirajte moj šit.

Кулер, који проводи 5 сати дневно гледајући порниће, чак ћеш и са женом осмислити позу 70.
Ник ти је некако не знам, то Цхан ме асоцира на Доту, па ето, верујеш у свакакве будалаштине и у магије, плашиш се врачара.
Волиш пичку више него леба.

Ishipsteristaste li se više? (Spelujte ovo hipsteri!)

Волиш пичку више него леба.

Pa ko i svaki strejt muškarac.
Aj tebe neko da pita šta ćeš za doručak? Je li bi pičku ili leba? :)

Aналајз ми, иф ју кен!

Нека неко анализира мене ? Да вас видим ?

analizirajte se međusobno

analizirajte se međusobno

Шерлок не анализира , Шерлок бива анализиран.

типа овако

Misliš da si perceptivan i intelEgentan ko Šerlok, a u stvari vam je jedino zajedničko to što pokušavaš da pustiš brkove:)))
mora malo i da zajebavam, valja se..
Mislim da si stvarno opčinjen Šerlokom ali ne detektivskiim radom nego životnom filozofijom opažanja sitnica i formiranja mišljenja o ljudima i činjeničnim stanjima na osnovu toga. Tebi više govori o nekome način na koji žvaće žvaku nego ono što ta osoba priča, odnosno, radiš na tome da ti jednog dana bude dovoljno nečije grimasiranje i gestikulacija da znaš sve o njemu.
Obožavaš filmove i imaš istančan ukus. Generalno imaš u životu jasne stavove koji nisu predrasude nego stavovi oformljeni argumentima, tako da ih nikada ne menjaš jer bi to za tebe značilo promenu karaktera. U tome se varaš, ali imaš vremena da to shvatiš.
ok si lik, drugar i neko sa kim se može normalno razgovarati. Nisi živac.
- Liblet

raščivijao si ga :)

Лолок , други коментар сам оставио кацам се регистровао.

Predlažem 1 malu igru, neka svako ko želi analizu prizna javno nešto iz svog života, biće lakše i interesantnije analizirati...

Moj nadimak nastao je onoga dana kada me je moja uciteljica u osnovnoj skoli non stop nazivala Teodora, a nekad i Isidora, misleci da mi Dora nije pravo ime. E, pa PRC! Kad je prisla i pitala zasto se ne odazivam rekoh joj samo: ,,Pa, ja sam Dora, bre...." :) i tako je to ostalo...a sada sto se tice ajvartara, tu sam pogubljena, to prepustam eliti da prosudjuje ...i...ZIVELI, vazda! xD

хипстерај ел де пе

Надимак - летим около и пуцам глупости у рафалима.
Аватар - Шулц - легенда из нашег села - не постоји особа која може попити више пива од њега.

нисам љубитељ врабаца!

Pohovani da li te nerviraju ljudi koji otimaju i kradu ili ti to radiš?

па, помало, поготовo ако краду због дроге ил' тако нечега. ја не

Analno me lizirajte lolo