Prijava

Zanima me vaše mišljenje. Ako možda nekad budem silovao neku devojku, želim da znam da li mogu to da upotrebim na sudu protiv nje.

Moraću te razočarati, mislim da jeste. za utehu ti je što si onda pravi bačije...

Kažu kinezi: ako ne možeš da izbegneš silovanje, a ti lezi i uživaj!

Па.... углавном да. Није ти исто како реагује тело, а шта глава мисли - а и то би била твоја реч против њене у случају "Јесам је дрогирао, одвукао у жбуње, ал' кунем се свршила је !

teško da može da svrši ako je seks na silu, msm, čisto sumnjam da će silovatelj zastati da joj malko prodraška kliću, ili se iscima da joj pogodi g tačku, on je tu zbog sebe, ne nje. osim toga, većna silovatelja ima izuzetno malu kitu i tragično su loši ljubavnici, tako da ni uz svu dobru volju ne bi mogla da svrši...

Kod nas 100% jeste. U Britaniji ili SAD bi mogao da se izvučeš sa dobrim advokatom.

Lemaja, brat sumpor pita za sebe... :)

На свршавање утиче мозак. Што би ЈК рекла ''Оно што води љубав с мушкарцем је мозак''. И у праву је.

Тако да - не може да сврши ако је силујеш. Ако сврши, значи да јој се свидело. А онда то није силовање.

Квака 22

Подсећа ме на онај виц - Долази калуђерица код игуманије и каже ''Шетам ја шумом, наиђе лик и силује ме! Шта сад да радим''; Игуманија јој каже - ''Ништа, иди помоли се и поједи два лимуна''. Калуђерица пита: ''Хоће ли то помоћи?'', а ова јој одговара: ''Не, али ће ти бар скинути тај осмех с лица...''

@lemaja ti hoćeš da kažeš da ja imam malu kitu? :)

@gamby Je l' to iz iskustva? :)

Kad god pokušam silovanje, uvek pristanu i pre nego što počnem, pa me osujete u zločinačkoj nameri.

Brate e sad ste preterali, jebem mu mater da li mislis da ce devojka da uziva u necemu vezano za taj jebeni seks... Jebem mu mater probaj da silujes pa vidi da li ce da svrsi!!!
Da li ste jebeno normalni svi?

Ја навалио, она поче да ми се смеје и није ме тужила.

Tačnije, pitanje treba da glasi da li je silovanje ako ovlaži? A da svrši neće sigurno.

Тако је.

Kako bolesna tema, neki su pre za lecenje nego za forum. Idi u trauma centar pa pitaj.

sumporbrate, brate, si ti većina silovatelja? ako jesi, ondak - nebila ti u koži! :P

frenki, misliš na temu? ili kao "sreo sam ga u gradu, pita za tebe"? plavuša sam, ne razmem...

E ovako ja igrom slucaja poznajem, neke i licno a neke iz vidjenja, tri devojke koje su silovane! I ne, od te kolicine straha i svega sto prozivljava nije joj bilo jebeno na kraj pameti da svrsi! Ajde lepo zakljucajte ovu temu... zajebavate se sa veoma ozbiljnim stvarima

manijak se primio :)

Ја навалио, она поче да ми се смеје и није ме тужила.

taj rad, vidi se ko je jebač

Brate, nije ovo crni humor! Na primer, reci mi sta je ovde humor? Znam sta je crno ali sta je humor, to me interesuje?