Prijava

aha, a to nisam znao. nisam ni bio, ali sam čuo da ima taj rad. okej je movie caffe, ako neko hoće na spratu da odradi ribu ili šta slično.

malo je zatvoren krug ljudi.urbani i istripovani,ovo-ono.mada,rade to za sta se predstavljalju.

ceca je otac i majka sto se tice atmosfere hvala kurcu da su se setili da dovedu nekog normalnog na trg a ne samo legende sokake i tako neke retardirane tambura grupe svi se smore a kao satro kulturan grad dok se 50 metara dalje ljudi bodu u venu aj paljba

koliko sam ja cuo pitali i zbl da svira pre cece.svaka cast ljudima na programu.jos i neki det metal da nadju,pa da svi srodni muzicki pravci budu na jednom mestu.jebe mi se i za cecu i za mladu bosnu sto pise grafite,al mogli su to organizovati za manje para i zvati raju iz grada da svira.kakave ce sve marve biti veceras,mislim da ce skrsiti grad i okaditi svojim prisustvom.koliko serem,jos cu ja biti u prvim redovima.

al mogli su to organizovati za manje para i zvati raju iz grada da svira

poenta... a poenta je što ih bole kurac koga zovu, bitno da ište što više para, kako bi i oni sami mogli da se ugrade za što više

ovi što pišu peticije zbog toga što je novi sad kulturan grad su debili. meni smeta iz prosto ekonomskih razloga (preko 90hiljada ekonomskih razloga), a kad sam malo bolje pogledao nacrt odluke o budžetu za ns 2015. godine, mislim da bih se frapirao i da dovode garavi sokak za ljadu evra

imali su taj koncept pre 2 godine za srpsku.jebe se meni koliko ce oni platiti,te pare su oni ionako vec oteli.da li ce za novu godinu ili za nesto drugo krajnje je nebitno.stvar je u tome sto su glupi ko kurac i takvi te jebu.indirektno.veceras ce sve da nas beograd zagrli i da nam lavlje srce.

Прељеп град, људи гоwна

kod nas (u trebinje) vladika doveo zvezde granda prosle godine i postavio ih na pijedastal da vrse pojanje na sred trga, oblijepio grad freskama dvanaest grand apostola koliko ih je bilo, simbolicno. trebinje, grad kulture
prastajte na digresiji

mene samo nervira što neću moć' večeras da iziđem van k'o čovjek, jer će stoka da nagrne sa koncerta svuda. MRŠ

realno ljudi od govna. radim sad jedan logo za firmu koja se bavi odrzavanjem zgrada u nsu, te oce gradsku zgradu, te nisovu zgradu, te sat na pezosu... odradim im to, ne nishta to ne valja. ocemo ful moderan logo. pa dobro reko dajte neki feedback, ne znaju. ti si dizajner, odradi. odradim komplet novi logo sa sve unikatnim fontom. ne. daj ti nama petrovaradinsku tvrdjavu. mrsh stoko.

realno,ka co'ek i ne meres,mos samo ka zena.
jedne godine bio i rokvic dzunior.ne znam kako nisu nasli onu nasu barbiku sto se trpa na jahti sa sipcem.kvalacbe,dara bubarus,krajisnici iz futoga i sasa popovic sa sve fahretom sudentkinjom iz novog sada.

Neće glave Cecu a već sad ima brdo ljudi. Da zauzmu mesta a ona počinje u pola 11 znači pola 12 tj.
L O O L

bio knez jednom, to je bilo najbolje

oćel ko na brkove? tužna istina je da sam jedina osoba u svom društvu koja ih sluša :(

U Čačku Aca Lukas. Ljudi se raduju. Gospoda.

meni je tužna istina što imam previše ljudi u društvu koji vole brkove x/

hahahaha, YOU BITCH!

Ђе су бркови?