Prijava

Imaš na spensu po terminima, sve zavisi kada ti odgovara. Ima okej u narodnog fronta, išao je drugar.

jes ti to mene upravo nazvao mađarom, bugarska sirotinjo?!

Fala Oblače, bog ti sreće dao!

Ako ti treba nešto detaljnije mogu se raspitati, ne znam gde si u Ns, pa da ti kažem tačno. Na Limanu imaš sigurno petnaestak.

Де има добра кафана на Детелинари, бог вам дао среће здравља

Imaš onaj lokal, šta li već, gde piju ribolovci. U drvetu je odrađeno.

Звучи лепо, а де је тачно?

Jebem ga, ne živim na tom kraju, pa ne znam ime ulice. Od sajma na 7-8 minuta. Ako imaš vremena skokni do Čepa, čujem da je renoviran i da sada skroz dobro izgleda.

I predlažem kafanu Srem.

Ako imaš vremena skokni do Čepa, čujem da je renoviran i da sada skroz dobro izgleda

Чеп је локал који одолева законима физике, тамо сам већ био

to onaj preljepi lokal prekoputa onog igrališta?

Onda idi u Srem, on je preko puta crkve.

Ako ti treba nešto detaljnije mogu se raspitati, ne znam gde si u Ns, pa da ti kažem tačno. Na Limanu imaš sigurno petnaestak.

Ma u Bul. Kralja Petra sam, na 100m od Bul. Oslobođenja, pa bi mi godilo da je tu negde ili bar da mi je na putu do faksa, al ako ima nekih presjajnih teretana koje nisu u blizini - nije problem

Ma nije, preko puta futoške je. Na koje igralište si mislila, na keju?

ma mislim na onaj u drvetu kod sajma

A nije taj, tu nisam navraćao nikada, čini mi se da je previše skupo. Mada sam obitavao na tom kraju u prvoj godini.

G pab.tu kao neki motorasi otpadaju ili tako nesto.

brate, ne postoji skup pab u novom sadu

Čini mi se da je to polu restoran vidro, nisam siguran. Da ima i onaj gde dođeš bajsom, pa dok popiješ kafu ili pivo, oni ga servisiraju.

to je kalcr ekscejndz.i nije bas da samo tako banes kada god hoces i oni se polome oko tvog bajka.dogovoris se sa rajom.