Prijava

Hogar je u pravu, svi oni jedu janjetinu sa istog ražnja. Na kraju, da se dočepam neke vlasti, i ja lično bih krao kad god stignem i zajebavao bih narod da je sve OK.

Na mitingu podrske aktuelnoj vlasti su bili oni koji su na osnovu stranacke pripadnosti dobili posao, pa su bukvalno natjerani da dodju, uz nekoliko desetina debila koji zaista vjeruju u Mileta, dok su na mitingu opozicije bili oni koji strpljivo cekaju da napokon padne Mile, pa da se uvale negdje na osnovu stranacke pripadnosti. Uz par desetina jos vecih debila koji zaista vjeruju da ce biti bolje kad se ovi lesinari dokopaju fotelja.
Grubo gledano, bilo je desetak hiljada pristalica vlasti i oko pet sest hiljada simpatizera opozicije.

Vi ne volite Dodika?

Bohore, hvala sto mi persiras. Ne, ne volim.

Pa kontam da nisi jedini. Mi Srbijanci ga gotivimo jbg jer tera kontru svima i to
Mada pusti nas nama je i Arkan heroj

To tjeranje kontre je obicna kampanja koja i kod nas i kod vas nikad ne prestaje.

Pa mi nemamo nikog da tera kontru.

Ma meni je Dodik car.
A ovi iz SDSa su ogromna govna.

A i Mile je imao tihu podrsku zapada koja polako jenjava. Samim tim je i kurcenje bilo logicno. Onog momenta kad ekstremisti iz Bosne budu potrebni za akcije po Evropi, tada i Mile pada i nastupaju oni koji ce cutati.

Mislim jeste on seljak, lopov i debil, ali je 100000 puta bolji od ovih.

A mi nastaviti govna jesti.

Sto rece neki tekst u novinama sto sam procito... "U ovim protestima svi pobjedili, samo narod izgubio"

Boh, vi i nemate kome kontrirati. Politika zapada je trenutno takva. Kod vas se kampanjise na drugi nacin jbg.

Istina. Drugačija je priča. Ovde kažeš ne damo Kosovo i prelaziš cenzus

Pa dobro, vi imate veci broj dzivdzana koji vjeruju u borbu za Kosovo.

Ne bi verovao koliko je masa svesna da Kosovo nije nase jos od davnih dana al jebe im se više i da pričaju otome

KOSOVO JE SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJE
KOSOVO JE SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJE, SRCE SRBIJE

Dok je Dodik na vrhu, ne bojte se za RS.
Nek je on i lopov i sve uz to, al nas "cuva".

Kako možeš da ne gotiviš ovog čoveka
http://imgur.com/cqA8cvd.jpg