Prijava

ja bih vas pocepao u karlingu. vrhunski igram.

Strajo, čisto informativno, koja su ti vremena na 100 i 60? Ako znaš i za 30?

Е да Страја, реци леба ти, пошто сам ја претрчао 100 метара за 14.7 а тотални сам аматер и пушим две пакле дневно, па да видим јел то лош резултат за такве услове...

Fejzbuk ma odličan...još malo ko Ben..Ben Aflek..ne Džonson...

Sa devet počela da treniram gimnastiku, i taman da pređem u najjaču grupu, batalim. Žalim i dan-danas; izuzetno zajeban i izazovan sport za psihu. Pređem na atletiku, 1000 m specijalnost, odem u Kruševac i Čačak na takmičenje i ne osvojim ništa. A da, i onomad u Gornjem Milanovcu - eksivirala sam trku jer su mi se prijeli slatkiši, te sam krkala i zajebavala one koji su trčali. Batalim i to sa dvanaest. Posle toga samo biciklizam rekreativno.
U drugoj godini gimnazije bila prva na 800 m od nas dvesta-trista. Dobila dve petice, nabijem ih.

100m 10.19, 60m 6.7 sekundi.
Imam neke diplome sa kroseva i bla, ali sam realno kurac na duge staze.
Igram fudbal, bio golam, sada levo krilo.

Bio bih verovatno sprinter da ne zivim u Srbiji.

Insolent, zaboravila si da kažeš kako vrhunski bacaš frizbi. :)

Ја 40 јарди (око 36 метара) трчим испод 4.80. Рачунам да би 100 метара могао да убијем испод 14, мада два месеца једва да сам нешто радио...

100m 10.19, 60m 6.7 sekundi.

Брате, како се ниси тим бавио, па 10.19 би требао да је рекорд Србије. Не верујам да је икада неко у Србији трчао испод 10...

Nemam gde da se bavim. Dovoljno mi je da se zajebavam sa svima kad igramo fudbala pa da ih pretrcavam kao decu.

10.19? Ček, brate, ložiš nas sve ovde. :) S tim rezultatom ulaziš u finale evropskog prvenstva.

Insolent, zaboravila si da kažeš kako vrhunski bacaš frizbi. :)

Jašta, bacam levom, 'vatam desnom. A ti kad zavrljačiš lete glave s ramena, ja sam dobro prošla sa krvavim prstom :-))

Nijedan belac nije trčao ispod deset. :)

rekord Srbije je 10.33...

Majke mi moje rodjene.
Nastavnik u 4. godini srednje mi merio na 100 i 60, ja mu otrcao to, lik mi rekao - solidno i mrko mi dao 5.
Feget.

Mislim da ne trcim tom siliom vise jer nemam svaki dan skoro fizicko i tako to. Sada malo redje to radim, ali nitro je jos uvek tu.

Lemetr je prvi belac koji je istrčao stotku ispod deset sekundi. Čavez, još reci da si trčao u patikama na betonu i...:)

60 m 6.39 Maurice Greene

Svetski rekord, e sad ako ti trcis 31 stotinku sporije, onda da ga jebem!

Čavez je trčao unazad u čizmama po kiši :)
Inače, na 100 metara sam trčao 11,5 u osmom osnovne, posle više nisam ni merio jer sam batalio sport u drugom srednje, a na 30m sam trčao valjda (kažem valjda jer nisam skroz siguran) oko 3,60 i bio sam najbrži u istoriji svoje škole (mator profa, beležio sve rezultate u poslednjih 30 god :) )

Ma trči Čavez i brže,samo neće čo'jek da se folira... :)

Dobar si, strajo. Mada, čavez bi te pojeo za doručak. :)) Mislim, pojeo bi i Usain Bolta, samo da ima gde da trenira. :)