Prijava

ja vala dupe. valjda zato sto volim moje pa tako i tudje.
al nemam nista protiv sisa. Onako slatke su da ih pomazis. :)

valjda zato sto volim moje

I JA ISTO VOLIM TVOJE!

fejsu ne deri se!
jer ja ne volim tvoje! :)

Sto ja volim taj seks.

ipak glasam danas za sise. nekako. tako.

I dupe i sise. I to muške. Često šćipam svog čoeka.

Muske grudi. Guza me nesto ne zanima. Zenske.. pa verovatno isto grudi.

Zadnjica ipak.
Zašto? Takav mi kod, nemam nikakvo racionalno objašnjenje :)

Ја и даље волем Јанино дупе... некако ми скроз онако... Јанино :)

Znam da će Mrmun da overi temu, pa da iskotistim.
Mrmune, imaš PVT! ;)

Oduvek sam navijao za dupe, ali sam u ranom periodu mislio da žene zapravo ne volu da ih se drpa za sise. Otkako sam spoznao istinu, ne mogu više da se odlučim... Dupe ima neku esteckiju vrednos, ali i sisa je srcu mila, kad se odobrovolji

Dobro je oboje. Ako moram da biram, onda sise.

kada stavis jednu sisu do druge izgledaju kao dupe sa velikim bubuljicama. mada sam ja pre za dupe jer u dupe mozes da ga stavis. mozes i izmedju sisa al nije to to.
znaci dupe

Kada žena kaže da više voli dupe, znači da nema sise. U stvari, čim žena nešto kaže, znači da nema sise. Znam. Ove sa ogromnim samo ćute, jedu, spavaju i slušaju

E, jeste, stvarno nemam sise. Što ne znači da ih ne volim, volim da ih mesim.
Ali, dupeta su mi draža, baš ko što je neko rekao, da bi dupe imao moraš da se potrudiš. I, ne bih lično volela da imam veće sise, ali volim na drugima da vidim velike sise. Sisurine!

Milice ja sam zgranuta...:)

zena kaze da vise voli dupe zato sto svaka ima dupe. mada svaka ima i sise. sledeci zakljucak koji sam hteo da izvedem da zene vrlo lako mogu da te prevare da imaju dobro dupe tako sto ce se uvuci u tesne helanke a svako dupe osim predebelog dupeta izgleda dobro u helankama. dok te sto imaju predebelo dupe po difoltu imaju velike sise.
onda sam se setio da one koriste i posebne bruseve i neka sranja od kojih im sise izgledaju lepse i vece.
znaci sve je laz. lazu te da imaju dobro dupe i sise. a kad ih skines i saznas da nemaju vec je kasno, toliko si se peglao da ti sad i nije do odustajanja.
cak i facu bubuljicavu u narodu prozvanu pavijansko dupe pokusavaju da prekriju sa tonama pudera i sminke.
nadogradnja kose i noktiju, garderoba, stikle koje nose da bi izgledale vise, naramenice, podsetite me ako sam izostavio nesto.