Prijava

E sa time se slažem. Nisu nam potrebni uopšte. Ja pratim fudbal jer moram da pravim pauzu od razmišljanja o pičci, takav nam sistem.

Nego mi bi smešno kad reče ono uz malo truda. :) Koji đavo malo truda, jebu ih ko nesrećnike dok se ne afirmišu.

pa dobro, ja to !malo" čisto da ih omalovažim... a o pičci se ne razmišlja, pička se jebe! :P ;))))

E, Lemajo, za ovu temu imaš od mene nešto kad se vidimo. Ali mora da bude nematerijalno, ja sam ipak samo siromašni student... :)))

Mrzim fudbal, jeb'o ga k'o ga izmislio!!!

:) pa ne znam šta bi mi mogao dati... nežni pogled...? :P

У кругу мојих људи је Фузбал синоним за вар! Тако да ако неко хоће да дефинише ето може... Чуо си од мене тако да је валидан сленг! Тако да волим и један и други фузбал! Кења ми се само од манекена :Д:Д:Д:Д:ДД:Д

E Lemaja vas loži... ide na tekme ustvari, huliganiše se... video sam je.

Она је бре била у Ђенови, еее знам ја. :)

Kao niko ne gleda fudbal, a svi se raspisali sad u poluvremenu, hahahhahaha!

lemaja

:) pa ne znam šta bi mi mogao dati... nežni pogled...? :P

Ma, to Čiča nek ti da. Od mene mo'š da dobiječ čvrgu, na primer :)))

Ko podržava ovo ili je žensko ili je pičketina. Da, dobro ste čuli. Muškarcu kojem je sport "ono", nije normalan. Iz hiljadu razloga, a ja neću navesti nijedan.

не пратиш фудбал, не једеш сарме и не пијеш вопса! Ако испуниш комбо онда си дукатлија проверено!

heheh e od tebe i čvrga mi je draga! :P

kramponom, aj daj neki razlog? jer šta je normalno u tome da gledaš neke tamo dukatlije kako trše levo desno? ili plivaju levo desno? ili skaču levo desno?

predražinjo, ja ne idem na tekme da bih gledala fudbal, već da bih lomila glave....

Одбојку ПАТОЛОШКИ мрзим,рукомет ми је смор,а остало ђене-ђене-Дејан Цукић,не занима ме.

Odbojka jeste malo gej.

Радо играм фудбал али не подносим да гледам друге како играју.

Odbojka jeste malo gej.

Одбојка се тако зове јер је ОДБОЈНА. :))

Odbojka jeste malo gej.

Grešiš. :)

U odbranu svih nas koji volimo većinu sportova, pa u to ime, himna...
http://www.youtube.com/watch?v=-s87qYUy6MU