Prijava

Ова Интерова песма је најгеј песма икад...

ali koja je jebena poenta njihovog postojanja? jel ja sad treba da se oduševljavam nešto njima i njihovim klubovima i sportovima kojima se bave?

Zabava. Ti slušaš muziku, gledaš filmove i te stvari zato što ti to pričinjava zadovoljstvo. Mi gledamo fudbal(i ostale sportove) zato što uživamo u tome.

Zabava. Ti slušaš muziku, gledaš filmove i te stvari zato što ti to pričinjava zadovoljstvo. Mi gledamo fudbal(i ostale sportove) zato što uživamo u tome.

Eto, objašnjeno. A još zabavnije igrati.

Kuj bre gej??

Ти твоји цигански педераши. Навијачи леваци, играчи буљаши. Опште познато.

Mojne se vređamo. Znaš ti kakav je Vieri bio frajer? Ehej!

Не знам и не занима ме. ;)

serem ti se na valensiju buđavu..ej onakav tim da dobiju 3:0..oboriše me za 26 hiljada..a barsa došla u x i totenhem nabio žabarska govna...

Мени се бљује сопствени устајали пролив кад видим на малим екранима најгејскији спорт на свету, а то је фудбал. И тенис исто. Остали спортови су океј.

Džimi, reka' sam ti jednom, možeš o svemu da pričaš, samo o sportu ćuti :D

Sta se desava sa ovim spamerom sto pravi teme AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

најгејскији спорт на свету, а то је фудбал.

Џими, ово је к'о да ја теби кажем да је Точак геј. Или Пејџ. ;)

serem ti se na valensiju buđavu..ej onakav tim da dobiju 3:0..oboriše me za 26 hiljada..a barsa došla u x i totenhem nabio žabarska govna...

Хихихи

Ubo sam barsu iz iksa u iks. :)

Sport je sranje.

Iha covece pa odakle ti ovakva ideja? Sport je super stvar, rekoh ja sa skoro 90 kila na 181.2 centimetra visine sa dve leve noge (ali zato branim k'a Van der Car) a tebi je sranje... ne razumem...

kako gej pesma...xDDDD
pazi kad ne razumes tekst, a gej ti je....koji stadijum gejosti...jos se i njisu..xD

možda je prvobitna zamisao bila zabava, sada je industrija. a nusprodukt industrije su gomile nervoznih i besnih ljudi kad njihov tim ili ljubimac izgubi. šta je zabavno u tome da lomim živce dok traje neko bezvezno prvenstvo?
a to koliko je praktikovanje sporta zabavno, i tu se možemo sporiti. uvek u ekipi imaš pajvana koji igru shvataju suviše ozbiljno, pa ti zbog njih presedne. ja imam nekog ortaka koji uspe i bilijar da nam ogadi koliko nas smori proračunima i pizdenjem i smaranjem...

možda je prvobitna zamisao bila zabava, sada je industrija. a nusprodukt industrije su gomile nervoznih i besnih ljudi kad njihov tim ili ljubimac izgubi. šta je zabavno u tome da lomim živce dok traje neko bezvezno prvenstvo?

Скоро сви познати екипни спортови су постали индустрија. Зато се људи све више окртећу непрофитабилним али занимљивијим спортовима,као што је набијање ливадског ђубрива у кртичњаке.

@natnat Jel to beše interova himna?

Industrija kurac palac, pare pare pare... Gde ima puno ljudi normalno je da će se vrteti i velika lova. Ali to ne umanjuje činjenicu da je ogromnom broju ljudi veoma zabavno gledati neke sportove.

Volim ga samo kad igram PES. Inače, prezirem. Znam par klubova onako iz igre, igrače pojma nemam ni ko su, ni kakav šut imaju, ni da li je centar, ni vezni, ni da li stoji između stativa, poooooojma nemam.