Prijava

Ima jako dobrih definicija koje prođu potpuno nezapaženo, počelo je ovde da se dolazi samo zbog trulih postera. Umesto da moderatori potenciraju dobre definicije, to su najčešće od pre 300 godine ili ako su nove, onda su najčešće glupe i trule, tako da i kvalitet definicija dramatično opada. Da bi se ikako definicije vratile u život postoje 2 rešenja:

1) Vratiti Najomiljenije definicije danas (ili bar da se zove "odabrane od Vukajlijaša")
2) Ukinuti definicije uopšte jer više niko ne dolazi da bi iste i čitao

Hvala vam na vremenu. :)

Ah ta borba. Jalova i zaludna, bilo već, ništa od tog. Ja upravo tražim tvoju jednu da je ocenim jer mi izmače a sad ne mogu da je nađem#%#"!

Pa najpopularnije bi automaCki bile ove odabrane, jerbo najvise ploseva pobrahu one.

hahahahaha če-vu, če-mu to sve, a?

A šta kažete za novo i poprilično fer pravilo: Ukinuti moderatorima pravo da im budu odabrane definicije? ;) Jedini je razlog da ostali dođu do izražaja, a moderatori ne treba da se sekiraju da li će im defka biti ocenjena, moderatorima često ulaze u profil. ;)

Да пробам да елаборирам своје негодовање на појаву "хоћемо/нећемо најпопуларније/најомиљеније":

Људи су лењи само тако, а нарочито на интернету. Уместо да прочиташ стотинак или двеста дефиниција дневно, када блејиш овде по џб сати, лакше је да видиш шта је неко оценио и да кажеш "и ја дајем оцену овде!". Дефиниције у просеку немају више од 3-4 реда текста и толико у примеру. За читање једне дефиниције ти је потребно од 5 секунди до 1 мунута у зависности од тога да ли је писац нормалан или је Рус по књижевном опредељењу (ја Русе прескачем у старту колико год била добра дефиниција, мада не знам ни колико је добра...). Ако проведеш 1 сат дневно на вукајлији и да кажемо да ти треба 30с за дефиницију испада да можеш да ишчиташ 120 дефиниција. Е ту је и форум и постери, па ако то уврстимо у једначину нека буде да ти треба 90 секунди по дефиницији. То значи да можеш да прочиташ 40 дефиниција на сат а да уживаш и на другим деловима сајта. А ово је само груба минималистичка апроксимација могућности читања дефиниција.

Који ће нам курац ово све када већина неће изаћи из оквира најпопуларнијих?
Такође доста људи овде долази због других ствари - форум, коментарисање, постери, чет, спем, општење модераторском фамилијом, итд...
Ја не оцењујем дефиниције често јер ми жао да лупим минус на скоро све што видим (мало сам искомплексиран...) и висим по форуму чешће јер ме мрзи да читам. Али када читам бар једно двајес страна дефиниција пређем, а да ли ћу оценити је друга ствар.

sve što si ti pekky predložio mnogi(a među njima i ja) su već apsolvirali, ma doktorate pisali pogotovo ovo s moderatorima.
Poenta je-mislili ste da od Def.dana i Najomiljenijih nema gore? E prevarili ste se.
I to vam je amin, pa hoćeš nećeš.

Људи, јел ви капирате да ако кликнете на било који датум на оном календарчићу, сајт вам излиста дефиниције по популарности за тај дан? Јел заиста има потребе за гигантским наранџастим дугметом на коме пише "НАЈПОПУЛАРНИЈЕ ДАНАС!!!"? Користите ту опцију ако оћете да видите шта раја воли , а нећете да пливате кроз говна да би дотле стигли. Уосталом, овај систем је неупоредиво меродавнији од листе омиљених која је прштала од злоупотребе.

Ja pročitam dosta definicija. Najčešće iz pretraživača, kada ja hoću nešto da definišem. A takve me, prirodno, najviše interesuju. I najviše mi se dopadnu. Mislim da ljudi čitaju ali da većina nije ni za plus ni za minus. A ako je nešto očigledno đubre, uglavnom se preskoči. Niko ne želi da ugazi! I bolje je ovako, mislim da su dupli izgubili motiv. I super je rezultat, npr. 3:3. Uz uslov da svako ko je ocenio zna zašto je to uradio. I zašto baš tako!

zloupotreba je reč vrlo često zloupotrebljena na ovom sajtu

wojtek, mi u klin vi u ekser. Mora biti juče najpopularnije nešto što je bilo u Odabranim. I koja je onda poenta stalno ta priča Idite na datum, idite na datum?

zloupotreba je reč vrlo često zloupotrebljena na ovom sajtu

sviđa mi se kako sam ovo sročio a i ima istine pa rekoh da ponovim :)

ne svidja mi se predlog....ovako je sasvim ok...izbace se neke stare normalne defke..istina..uleti i koja glupa, ali je broj glupih na naslovnoj smanjen na minimum

wojtek, mi u klin vi u ekser. Mora biti juče najpopularnije nešto što je bilo u Odabranim. I koja je onda poenta stalno ta priča Idite na datum, idite na datum?

Испуцаће се старе дефиниције, нису оне бесконачне. Сваки квалитет ће имати својих пет минута.

Mene me samo interesuje, zasto se brise sleng!

Jebe mi se za najpopularnije danas i te munje, em imam 10 ocena po definiciji em je vi modovi obrisete.... I sto je najgore niko da ti odgovori ko je obrisao pa da ga pitam lepo ko coveka "Za koj kurac mi brises sleng na recniku slenga, je li bre!?!"....

E sad, sjeban je sajt, defke su u mraku i jos i ono sto napisem za sebe i malu grupicu ljudi koja ceni moj rad vi obrisete..

Jebes mi sve, ima da krenem da buljam po usranom sajtu i da trazim debilitete koji i dalje stoje, a koji su na nivou paramecijuma! Mojne ljudi da se zajebavamo!

Испуцаће се старе дефиниције, нису оне бесконачне.

to je jedino što me održava u vukajlijaškom životu, mada ima 200 000 defki

I koja je onda poenta stalno ta priča Idite na datum, idite na datum?

Aurora, ako zanemariš jednu, ili eventualno dve, definicije sa vrha spiska koje su se verovatno našle medju odabranim tog dana, ovo ostalo i dodje baš to... najpopularnije tog dana koje su izglasali ostali autori, bez ikakvog uticaja moderatora na taj izbor.
Samo što nemaju ko kad su bile Najomiljenije po 250 (nezasluženih) pluseva, nego nekih 50-60, odokativno.