Prijava

Hvala bogu da je i tebe nešto ubolo.

danas nam neki inžinjeri hortikulture sređivali dvorište firme i ne mogu da ubedim ljude da to što sam žensko ne znači da se razumem i da volim cveće...koja diskriminacija.

Što im nisi rekla da voliš travu lolo

Kako je moguće da se žensko ne razume u cveće? Jesi ti sigurna da si žensko?

sad više nisam sigurna...ne razlikujem cveće i ne zanima me.
elek, za legalizaciju samo kažite gde da potpišem.

Cveće ima polen koji izaziva alergije, jebeš to. Travica je zakon, samo je zalivaš i potkresuješ. Jel bila neka peticija za legalizovanje, nisam upućen?

jebi ga, ja čekam neko odavde da mi javi...i na protest, ako treba, da idemo...

Ne razumeš se u sanseverije ili u cveće?
Šta se legalizuje? Filadendron? Brateu u katedri za likovno imali smo filadendron od cirke 15 metara. LAGALIZUJTE!!

не будите јебене плачипичке

možda bih razlikovala filadendron od muškatle...

Kosmo: ne kuva, ne razume se u cveće. Ako ove ženske skilove nadoknađuje na "drugoj strani", onda skidam svoj polucilindar i blago se naklanjam, ako me razumete LOLOLO

Elem: pijem Jelen pivo jebeno. Iz Jelen čaše LOLO Jbg, kad imam samo Jelen flaše za zamenu LOLO

E, ali jebeno je dobar osećaj kad imaš dete da ti ode po pivo.

DONESE ĆALETU PIVO IZ PRODAVNICE
http://s4.postimg.org/o8c98fta5/Kerefest.jpg
TATA, IMA LI SOKA: NEMA PIJ VODE, SKUP SOK, SAMO BI DA TROŠITE PARE MAMU VAM VAŠU

Обрисали клип "Снежана Савић - Купа се" са јутјуба.

Вадијо зуб прексиноћ, отечен к'о пчеларски приправник, фацијална експресија - Кале господар времена.

ja sam jednom isao da vadim neku zubinu.5 anestezija i bolelo je.2 lekarke i sestra mi drze glavu i riljaju nekim siljcima po ustima.kopali oko zuba,bio truo.napravili bazen u ustima.interesantno iskustvo.

Zadnjih dana su mi bas bez veze, krenulo sve lose. Jedan od najboljih drugova se razboleo i sumnjaju na rak pluca ili limfnih zlezda, danas odem na ispit odgovaram sva tri pitanja i ocekujem da sam polozio i on mi posle svega da potpitanje koje nisam ucio i obori me i sad u povratku zakacim i prekinem slusalice od 2500. Plus sto postoji mogucnost da mi se desi jos jedno sranje al to i ako bi se desilo ne mora da znaci da bi bilo lose a mozda bi i bilo.

Trudna ti riba?

Jok, nego mozda raskinem posle skoro sest godina veze i to bez pravog razloga i bez svadje.

Zaboravih da dodam i da sam
Ucio dobro do pet dana pred ispit a posle za tih pet dana sam tri puta pio i dva dana imao temperaturu.

Moram nekom da se izjadam... U cara Trojana kozje uši!!! Uh, sad je lakše...

Znao sam da je u vezi ribe, samo sa njima moze biti i dobro i lose...

Jebo ispit, jebo ribu, opusti se...

A ovaj deo sto si zaboravio je za "moram nekom da se pohvalim" brate :)