Prijava

pa to ti pričam, nemaš odakle da zađeš ni peške, a da ti ne bude duša u nosu....manji je nagib tako pored crvenog solitera, al meni prevelik krug...

ne znam ja te lokacije.onda busom...

blago tebi, sanitarni...meni bi bilo lakše da nisam ni saznala...

brace jerkovic se secam iz monopola.kao klinac sam dobio iz bg-a od nekih rodjaka bg monopol.tabla,a sve delovi bg-a.

Moa žena živi u Braće Jerković, totalni je smor tamo...

kosmo, ma to bilo prekjuče, i uopšte mi nije nešto išla krv, samo malo kao da je površinska rana. kapiram da nisam zakačila neki veći sud... ja sam idiot.

kako bre biciklom da izađem iz one rupe u jerkoviću do banjice, majke ti...jel znaš pod kojim je to uglom...pa jedva autobus izvuče....

Jbg ja svaki dan bajsom od BTC do Banjole izvlačio. Kroz Lorda Triše pa gore kod Tifanija, nije neki jebitačan nagib... Naprotiv, prilično je lagan

Skuter majka.

Živite u Beogradu i nemate skuter, kakav fail.

Moa žena živi u Braće Jerković, totalni je smor tamo...

Никад ниси прошао ноћу кроз јерковић? Овде би било посла за тебе, људи који траже батина колко ош.

što kaže enemi...malo-malo pa interventna štrika po uličicama.

ako ti žena živi tamo, što ti ne živiš s njom?
bivša žena?

kosmo, ma to bilo prekjuče, i uopšte mi nije nešto išla krv, samo malo kao da je površinska rana. kapiram da nisam zakačila neki veći sud... ja sam idiot.

što da ti trne prst, ženska glavo...mada meni kad pomeneš takvu vrstu povrede sve me zaboli...kao kad vidiš nekog da se zvekne u mali nožni prst...

Jbg ja svaki dan bajsom od BTC do Banjole izvlačio. Kroz Lorda Triše pa gore kod Tifanija, nije neki jebitačan nagib... Naprotiv, prilično je lagan

pa kad pređeš 35 i spržiš paklo lakija svaki dan, pitaću te da li možeš...

Никад ниси прошао ноћу кроз јерковић? Овде би било посла за тебе, људи који траже батина колко ош.

Čovek je u fazonu maršal arts, a ne matriks izbegavanje olova po Jerkoviću. Buše deca kao nevreme.

http://jewishmuseummd.org/wp-content/uploads/2013/02/Bat_signal.jpg

pa kad pređeš 35 i spržiš paklo lakija svaki dan, pitaću te da li možeš...

Pa jes, poveća se nagib ulice posle 35

ја сам живио у браће јерковић, плаћо стан 35 евра месечно, живео са два зидара и две пичке, нас петоро у две собе, сваки дан пили по картон дволитре, један од најбољих периода у животу

jesi i jebo, pricaj kako je to?

Pa jes, poveća se nagib ulice posle 35

oteža guzica....

Jutros otac pregazio mačku autom. Sve se desilo jako brzo. Ostala je na putu da se koprca, trza, ne znam ni ja šta već... Proganja me njen lik.

Nema veze, ima još osam života.