Prijava

Ok je sneg skroz (mrzim ga realno samo u BG zbog saobraćaja, inače mi ne smeta), naročito kada padne onaj što se zadržava, pa onda bude danju svetlo kao i leti. I kad se obučeš bude sasvim lepo. Još ako ne duva vetar, sjajno. Ali ovo jebeno limbo vreme, nit tamo nit ovamo, ubija u pojam. Nije samo što je kiša, nego je tako jezivo sivo, da ustaneš u pet ujutru ili u pet popodne ne bi znao da razlikuješ. Pustila malo Vivaldija, to je taj rok en rol.

снег јебе, од кише паднем у депру данас сам пошо на таван да се обесим ал ми се срећом присрало па сам се предомислио на вц шољи

Spasila te velika nužda, jesu te paprike proterale? lolo

Па прика га натерао.

probudila sam se sama od sebe u 5 i sad se bojim da će mi se prispavati oko 4 popodne i da ću zaspati, i onda neću moć spavat uveče
jeeebem ti život

kako je tebi teško, saosećam :)

hahhahahaha a deeeeeeeee, sad se osjećam k'o kreten :(

Odradi popodne kraću kofeinsku dremku od tipa 20 minuta i posle naveče mereš kuntati

Inače, ja sam upravo hteo da postujem jedan svoj problem, ali mi je sad truba posle Vidrinog, izgledaće baš onako mizeran i nebitan taj problem moj :(

Spavaj kada ti se spava, ti si student, briga te jel dan ili noć, subota ili sreda.

Reci, Grofe.

Reci, Grofe.

Ma pošalim se malo svidrom, neka me, valja za cirkulaciju.

čuj student, kak'o to, u intenzivnom sam traganju za bilo kakvim poslom, nema ljeba od studentarisanja zasad

Kofeinska dremka, bre
Zakon, bolje nego da se ukuntaš tri sata, pa posle moraš noći čitat definicije

tačno ću to da učinim
!

Ja jutros izađem da donesem drva za ogrev, a ćera na terasi, obuva se. "De si ti pošla dušice?" - "Idem u školu" - "Pa što ovako rano?" - "Nije rano tajo, pola osam."

Siroto dete, nije imao ko da joj promeni vreme na mobilnom.

Haha, mene žena probudi u 5:20, jebemjoj damfoun, ostalo joj na telefonu staro.

ček, zar se vratio sat?

Ej, stvarno nemam problema sa bubuljicama, porculanski ten i te gluposti, xexe, uvek se jedna pojavi pred menzis na bradi i to je to, i sad sam tu istu očekivala, kad ono, zajebala me i iskočila KOD OBRVE. Pojma nisam imala da to može toliko da nervira. MADA SVE ME NERVIRA.

I, da, Vidra se javlja? Čoveče, sad sam skontala da skoro nisam ni bila na ovoj temi dok te nije bilo. Čim si se vratila i ja došla. Nesrećo! :P

imam previše slobodnog vremena.
nažalost. :'(

uvek se jedna pojavi pred menzis na bradi i to je to

I sad ako ja kažem "Blago tvom dečku, ne mora da broji plodne dane" ispašću matori perverznjak.