Prijava

Onda ja imam to za Rumenkom. Pre sam ga čitavo leto koristila kao karmin, sada ni on ne pušta boju...

http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201105/60428/medium_alpina_bmw_classic_cars_sports_vehicles_best_widescreen_desktop_1920x1080_hd-wallpaper-1324337.jpg

UUU, dobar auto, takav je tero moj stric, ali imo nemačkog ovčara, tj. vučijaka stalno sa sobom, na zadnjem sedištu, pa mu je sjebo sedišta.
Kakve mi je tad stric donosio čokolade dobre, prave njemačke, za njino tržište rađenje, pa adidas patike, isto za njino tržište.
A to bilo mnogo davno, samo da naglasim, taman toliko da se sjećam uz tugu i dupli pelinkovac, što sad pijem. :'(
STRIC
T
R
I
C

како би вас ја туко убијо

Čuo sam da je danas bio Sajam knjiga u Beogradu.

bio, bila moja deca, valjda...

Hvala Zero, pozdravlja podršku za dobro auto :)

Natnat

Onda ja imam to za Rumenkom. Pre sam ga čitavo leto koristila kao karmin, sada ni on ne pušta boju...

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/07/looking.gif

zagorilo mi pile sve ti jebem, sjeban sam totalno, aukurac nek ide život,...

boli tebe kurac što je meni pile zagorelo

Oljušti ga i izej sredinu.

ma ne mogu, volim kad je mekano i sa vanjske strane dok mu ga guram

kosmopolita
bio, bila moja deca, valjda...

не знам ког су ти пола деца и колико их имаш, ал мушки су побегли да играју кантер/доту и попуше пар цигара док не почну да кашљу и престану, а женска су са неким студентом у стану и тамо му сигурно не помажу око штребања за колоквијум а ако нису са тако неком сиротињом онда се возе у добрим колима са вонаби криминалцем или татиним сином по граду па ће после да сврате код њих
јбг, позз

imam obicaj da ne zakopcam slic posle pisanja, i onda moram hodnicima da se hvatam dolje.

Nije to ništa Kolfilde, svi mi imamo najboljeg prijatelja od kojeg očekujemo podršku u trenucima krize.

Osjećam se neprijatno.

I to što kažeš, onda se neću osijećati neugodno nego popišano (šalim se, nemam problema s mokrenjem ali dosta uriniram, što jes jes).