Prijava

Šta kad se zaljubiš u nekog ko je trebao da bude samo pijana šema, a pri tom ni ne živi ovde. Pomozite ljudi, kako izbiti iz glave zaljubljenost, produktivnost mi je pala na nulu!!!!

>shvati da je ljubav iluzija
>???
>profitiraj

Šta kad se zaljubiš u nekog ko je trebao da bude samo pijana šema, a pri tom ni ne živi ovde. Pomozite ljudi, kako izbiti iz glave zaljubljenost, produktivnost mi je pala na nulu!!!!

klin se klinom izbija
GURAJ KURAC U FLAŠU

Ja sam žensko, ali nema veze, guraću.

Jašta, imaju to i žene, mi ga držimo u gaćama a vi u fioci al to je sve isti kurac.

Inače, ako se zaljubiš u pijanu šemu to samo znači da ti je u životu generalno falilo bliskosti pa sad tripuješ da si zaljubljena.

@ckavu
Bolje bi ti bilo da ideš praviti turšiju ili tako nešto da skreneš misli.
P.S. oovo ti iz iskustva vičem

Ko te kara nek ti piše pjesme.

@crnigrujan Trebalo je da bude pijana šema ali se pretvorilo u izlaske, razgovore, malo smo se zaneli, jbg.
@mrljo Konačno dobar savet!!!

jel ovo neko tinejdz vatanje pijane dece po haustorima ili je sema tipa trpanje pijanih studenta po avtima na parkinzima?

Još jedan dobar savet: ne koristi za zimnicu onu flašu, da ne kažem dii flašu.

Đe si Lukse štono si ko bakin kredenac, uvijek nešto kriješ u svojim pretincima a tu si i po gabaritima, kakvi su ovo novi momenti, okle u čempijevce da pređeš?

Mrljo, aman mi nešto duhnulo takvu nafaku, tako sam serbezan bezbeli. Pozdrav tebi i starom amidždi didu.

Neko kad se napije ispušta dušu cijelu noć na vece šolji što kroz zadnji otvor što kroz usta a neko se zaljubiška. Pa ti posle pij s neistopolnicima.

Đe si Mensure Meša što govna meša hahaha!

a ti si neđe rujno vino pio

Neka ti je alahimanet, insan trba činiti samo što mu duši rahat čini, ako nije u duši serbez oće šejtan dođe po svoje, pa eto belaja.

Ckvavu, i ja sam nesrećo zaljubljen, tako da te u potpunosti razumem.
Ostavi mi svoj broj u PVT za neku win win kombinaciju :)

Ckvavu, i ja sam nesrećo zaljubljen, tako da te u potpunosti razumem.

Šta kad se zaljubiš u nekog ko je trebao da bude samo pijana šema, a pri tom ni ne živi ovde. Pomozite ljudi, kako izbiti iz glave zaljubljenost, produktivnost mi je pala na nulu!!!!

Ne dao Bog nikom. Kao i sinzonovanje. Jebem ti sve. filozofski uzdah

@crnigrujan Trebalo je da bude pijana šema ali se pretvorilo u izlaske, razgovore, malo smo se zaneli, jbg.

Onda nisi zaljubljena u šemu na jednu noć, sve je u redu, odseli se kod njega ili ga doseli kod sebe i uživaj.

Na kraju krajeva, nema lepšeg prizora od zaljubljene žene, pun ih je jutjub, to su one što blenu kojekuda pa upadnu u fontanu ili im ispadne onaj neki kineski rezanac u maj'čicu pa ga otale pecaju štapićima.

Ckavu, proveri nekako kako se i šta on oseća povodom tebe/vas zajedno pa ponovo razmisli. Meni se isto tako "neplanirano" desilo, čak smo 6 meseci održavali vezu na daljinu i danas smo već 5 godina zajedno. Nikad se ne zna...e, moram idem, zove me ova moja aždaja...

Na kraju krajeva, nema lepšeg prizora od zaljubljene žene, pun ih je jutjub, to su one što blenu kojekuda pa upadnu u fontanu ili im ispadne onaj neki kineski rezanac u maj'čicu pa ga otale pecaju štapićima.

Ja mislila da se to zove biti smotan. To kao da je neka kletva, samo da sedim pa nešto će se prevrnuti.