Prijava

IF THEN su O. K. ali samo u okviru četiri zida lolo

Е али пази, има тога Шоми, али то је само зато што не обраћаш пажњу на тилмоидне лобање, које прилазе са форама типа "де су ти крила анџеле".
А што се тиче економисте, слушао сам више пута како рибу стартује неки, давио сам се од смеха. Није ствар у струци, него у томе колико је неко прсо са мозгом.

Ženin buraz je ETF-ovac, ali čojek ne liči na geeka. Da ga ne znam, rekao bih da je neki jalijaš sa britvom u džepu, koji prepada bake i nejač po mračnijem mahalama. Zanima ga sve živo, sam je sve zaradijo u ćivotu, ne nosi cvike, jebe redovno, nije motorički nespretan i dobro gađa pepeljarama kad je belaj. Dakle, sve je individualno.

EDIT:

Није ствар у струци, него у томе колико је неко прсо са мозгом.

Upravo to.

Generalizacija je mač sa dve oštrice. Pa pogledajte mene - pijanista, dirigent, IQ grozno velik...čovek bi pretpostavio da sam još uvek cvikata devica koja nosi kišobran u torbici, zlu ne trebalo. Kad ono međutim. Da ne pominjemo moju "motoričku sposobnost"...:)

hahaha, pa el uvek mporaš da se pojaviš i zamračiš moje Sunce;(

čovek bi pretpostavio da sam još uvek cvikata devica koja nosi kišobran u torbici, zlu ne trebalo. Kad ono međutim.

Ne nosiš cvike?

Svakako ne treba generalizovati. Par najinteligentnijih ljudi koje znam jesu apsolutno operisani od socijalnih interakcija, ali isto tako znam gomilu naroda koji povrdjuju da IQ i EQ ne zavise jedna od druge.

Zapravo...ne nosim kišobran. I kondome, iz očiglednih razloga :šmrc!:

Par najinteligentnijih ljudi koje znam jesu apsolutno operisani od socijalnih interakcija, ali isto tako znam gomilu naroda koji povrdjuju da IQ i EQ ne zavise jedna od druge.

E, al što kaže moj komša, statistika je čudo jer statistika ne laže a ona veli da tehničari jebu manje od ostalih, nije vajde kriti. Priča se da jebu i lošije al to se utvrđuje nekim grdno nenaučnim metodama i podložno je subjektivnosti.

Sad, zašto je to tako, bemliga, ali jedno mi pada na um. Sećam se nekad davno kad je prodekan držao govoranciju pri upisu da je rekao ovako nešto: "Vi ćete odavde izaći kao inženjeri samo na papiru, to se stiče iskustvom i mi to ovde ne možemo da vas naučimo. Bićemo srećni ako vas bar naučimo da razmišljate kao inženjeri".

Ispada da se čovek nije zajebavao ama nimalo, posle izvesnog vremena svuda počinješ da tražiš poluge, oslonce i zupčanike. Logika je droga, toliko dobro radi kad je primeniš na neživu materiju da nesvesno pokušavaš da je proguraš i tamo gde ne radi uopšte. I tu sad dolazimo do toga kakva si lobanja, kao i svaki rekreativni narkotik koliko ćeš da se navučeš zavisi od toga koliko si utripovao da je to kul. Na kraju krajeva, možda su ovi što jebu samo loši inženjeri? :)

Očigledno je da se slažemo u tome da se slažemo.

Osim Remeovog pokušaja duhovitosti, svi se slažu de ne treba generalizovati. Jednom i ovde na sajtu da se slože mišljenja.

E da, i Marku se kaki.

Jedina generalizacija je u tome što je cura koja kaže da joj dečko dobro jebe zapravo ona koja je zadovoljna i sa malim :)

Pa to je taj fazon kod statistike, Tilmo, u proseku tehničari manje jebu al to ti govori da li slučajno odabran tehničar iz gomile jebe ili ne taman koliko i ono da pederi nemaju akvarijum.

Istina, ovo moje o istreniranoj racionalnosti pije vou samo za tehničare a malo slabije za teoriju da inteligentni ljudi manje jebu. Osim, naravno ako bi neko da pretpostavi kako su tehničari natprosečno inteligentni, što je prilično klimavo.

Možda je u pitanju i ono da se inteligencija iznad nekog nivoa računa kao štetna mutacija i kao takva teži da se samoiskoreni :)

Možda je u pitanju i ono da se inteligencija iznad nekog nivoa računa kao štetna mutacija i kao takva teži da se samoiskoreni :)

Ovo mi zvuči najlogičnije od svega što rekosmo.

Grujane tu priču o razmišljanju i nama pričao al dekan...

ja sam došao do zaključka da sa inteligencijom i razvojem iste dolaze i kompleksi koji jednostavno slede iz niza logičkih pitanja i odgovora...kad je čovek priglup on se ne pita ništa,on ide glavom naored pa dokle stigne..i takav jebe jer je pitao milion puta i dobio 100 puta,nagurao sigurnost a to onda dovodi do eksponencijalnog povećanja jebanja..

intelekt dovodi do toga da imaš kočnice, bolja je od mene, nemam za piće,gde da je vodim, realno odbiće me, i pun kurac drugih pitanja i odgovora...i onda ne jebeš a to divodi do eksponencijalnog povećanja nejebanja...

kad ima ima,kad nema nema...

Par najinteligentnijih ljudi koje znam jesu apsolutno operisani od socijalnih interakcija

Tačno, zato što razmišljaju o višoj matetmatici, a ne o govoru tela ljudi sa kojima komuniciraju.
Dakle, naučite da čitate govor tela, pa ćete znati gde stoje tj ne stoje zubčanici i poluge.

Možda je u pitanju i ono da se inteligencija iznad nekog nivoa računa kao štetna mutacija i kao takva teži da se samoiskoreni

Netačno, jer je inteligencija jedan od najčešćih faktora opstanka.

Netačno, jer da je opstanak bitan kod jebačine bogomoljke bi izumrle :)

intelekt dovodi do toga da imaš kočnice, bolja je od mene, nemam za piće,gde da je vodim, realno odbiće me, i pun kurac drugih pitanja i odgovora...i onda ne jebeš a to divodi do eksponencijalnog povećanja nejebanja...

Nema to veze sa intelektom već sa manjkom samopouzdanja i nedostatkom ljubavi iz najranijeg detinjstva.

Netačno, jer se bogomoljke blizne.