Prijava

potrošilo mi je sav internet....
RADJARDE.

baš tako.
ањњњњ

lol, ne poznajem komšije :(

Slušam neku Francuskinju kako melje, jebo mater kakva užasna kombinacija piskav ženski glas, a još francuski. Pretuću je.

Zove nad komšinica na fiksni da se žali kako ne može da spava od nas a mi sad došli E JEBEM TI JA ŽENO MAJKU ŠTO SI BUDNA SAD I ZNAŠ MI BROJ FIKSNOG A JA GA NE ZNAM I NISAM NI ZNALA DA GA IMAM mrš spavaj, još neće da mi kaže ko je, ne poštuje nas gowna studentska

Jesi je bar oterala u pizdu materinu?

A ja lijepo sve sa njom, pitam je ko je da joj se kao izvinim sjutra i neće da kaže ko je. Još govori da će da zove gazdu da nas izbaci iz stana i to sad looooool

hahahahaha
ista situacija mi se desila, mil'ce. iskuliraj, nek zove komunalnu policiju, tad mora da se predstavi, pa kad komunalci dođu džaba, sljedeći put će dvaput razmisliti :)

Ali govori kako joj noćima ne damo spavati, e ja ne znam bez da prestanem da se smijem. Posra mi se u vrhunsko raspoloženje krava jedna. A nek zove i policiju i gazdu, ja moram pričat na glas, ne čitamo ođe misli jedni drugima

ma, samo apsolutno ignorisanje. ako joj smeta pričanje ljudi naglas, nek proda stan i preseli se na neku praznu poljanu, gdje joj je prvi komšija na 150 metara. u suprotnom, može samo da ga popuši, da izviniš na izrazu. na vr' glave mi je takvih ljudi, a gdje god da se preselim, proganjaju. ja samo ka'em, zovi komunalce, kad dođu i vide da sjedim i jebeno igram karte sa 3 drugarice, tebe će napasti, ne mene :)

mene davi bakuta iz stana ispod da ne prosipam toz u sudoperu poplavi joj se stan

Ja imam divne komšije, bučnije su od mene, tako da nemam tih problema, niko nikog ne dira :)

ivanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ♥

Ovakva individua je samo za neki kavez daleko od svih. A ima sjutra čim ustanem gazdu da zovem da kažem da me uznemiravaju ženturače u 3 sata pa neka mu se onda žali koliko 'oće. Još bi mi falilo da me izbaci iz stana zbog neke nedojebane gospoje a nismo ođe ni dva mjeseca

ta bar priča na fon, ja sam bio na sceni kada drugarici komšo neki penzos bez noge prvo dolazi na vrata lupa štakom onako krvnički da bi nakon toga čitavo veče zvao na fon i ćutao, tako da budi srečna što imaš finu komšinicu

A ova ima prečudan glas neki ja utripovala da sam u filmu. Kako mi je digla pritisak, da znam ko je ne bi mi ga zaspivala noćas