Prijava

ja bih još želeo da se požalim na pab gerila. nema više akcije točeno pivo 100 kinti. presede mi jelen kad rekoše 160.

joj, i ja isto. veliko tamno 180 dinara, pa šta oni misle da smo mi :(

poznaješ li kojim slučajem onu konobaricu što radi vikendom za šankom?

vrati se u Bosne pa pij kao čovjek i jel me jebeš da je i u NS tako skupo pivo ?

ma jok, tamo idem samo kad znam da niđe nema mjesta.
kbo, pivo ti je od 170 do 200, u svim "pabovima" i mjestima koja bi tebe mogla da zanimaju. u kafanama 120-130. i tak

Sto ne spavate angeli?

uvlačim joj se u dupe da budem novi mod

jer smo bagra nezaposlena!

Ja pila točeno za euro

ja popijem dva za euro ali čekaj ovo treba u moram nekome da se puhvalim

U Kg ima pivo po kafanama za sto dindzi

Има код нас у Бг пар места где је пиво 100 кинти и још масу где је до 150. Коректних места

kod mene u lo ima krš mesta po 100 al u ns je jače malo. a ima podrum pića u zgradi pa se tu snabdevam za male pare

kad je novi sad počeo da dere ovoliko, pitam se
pa ja sam radila u raspaloj kafani i pivo je bilo 130 dinara, jbt
tuga

Prema trenutnoj kursnoj listi banke Srbije u 70% kafana u Bosni veliko pivo marke jelen, nektar ili zaječarsko je 94.64985 dinara

ali su kod vas pljuge jeftinije za 60 dindži u prosjeku

Kod mene u Nikšiću 0.25 je 1.1€ a 0.33 je 1.3€ otprilike svuda majku im jebem a u Podgorici koja je navodno skuplja, može se naći ovo za euro. A može i da vas malo konobar zajebe pa vam prišije tuđi račun.

Није то до драња него је генерално поскупело пиво. О.5 флаширано у радњи 55-65 динара домаћице, мора кафић мин дупло да иде горе. Јбга. А буре никшићког тамног 5 сома а има 60 кригли па то пута 180 ти изађе 10800 кад одузмеш порезе и срања има лик 30 евра по бурету што је смешно. И да, кад би био за 30 кинти јефтинији био би у плусу фазон сома и нешто на буре. Срање :)

pa jbt, sad kad skontam, može se naći pokoji lokal gdje ima pivo za 150. kako se to isplati tom liku, pitam se