Prijava

Verovatno ide na kolicinu. Plus ako je njegov lokal pa ne plaaca kiriju, ako nema mnogo konobara vec i gazda radi. Jbg nabavna je oko 45-70, zavisi od piva ali npr zajecarsko je 45 nabavna i isplati se da ga daje za 150.

Ја знам да има локал и бг даје лава тамног за 160. мада њих све вади оних 5 преко, јер ако нисте знали, има 30 литара а конобар мора наточити 65 великих одатле. То му је мера :)

haha, i onda kukaju što su konobari lopovi. pa kakoš drugačije?!

Ово је за бирфест 100% тачна информација не верујем да је у кафићима друкчије

Ја знам да има локал и бг даје лава тамног за 160. мада њих све вади оних 5 преко, јер ако нисте знали, има 30 литара а конобар мора наточити 65 великих одатле. То му је мера :)

Pena brale

onda bas lepo zakidaju.poslednjih par litara je tesko sranje,pena,a i prvih po litre.tako da ga bas zacepe.

Na vecini mesta zakidaju bas na tocenom. Stave pun kurac pene. Mada ja retko pijem toceno, jer em zakidaju, em mislim da je najgori kvalitet piva toceno (plus sto kada se otvori bure, mora se potrosi za kratko vreme a ne bih bas da gatam kada je otvoreno).

da to je jebeno. ne uspeju da izguraju 50 litara za 3-4 dana koliko je rok u polivini lokala

A jebiga braćo, zato se ide kod jarana/poznanika koji drži kafanu, ili kod jarana šankera/konobara, ako želite dobro točeno i nema zime. Isto važi i za domaću rakiju.

il jednostavno pijte flaširano.

Vidro, mislim da te volim!

Ja pijem flasirano, volim niksicko tamno, ubija, mada u zadnje vreme cepam rakiju najvise (samo provereno dobru) jerbo je najbolje pice.

mada u zadnje vreme cepam rakiju najvise (samo provereno dobru) jerbo je najbolje pice.

Nek neko i nešto pametno ovde napisa.

Analni penetrator
Vidro, mislim da te volim!

ih! da mi je dinar za svaki put kad si to rek'o...

Imala bi tamno točenolololo

i to u skupom kafiću :D

Vidro, kakva su americka piva?