Prijava

Kad smo bili mlađi, drugar kasnio na žurku i kao da nas stigne, uzme i popije za jedno pola sata ne celu flašu votke sumnjivog kvaliteta. I oslepi lik potpuno. On kuka, mi se oduzeli, da ga vodimo u bolnicu, on neće, ma nema šanse, ne želi roditelji da mu saznaju, kaže idemo u stan kod druga tu da prespava, ionako smo svi pijani. Vozimo se mi taksijem a on konstantno plače i dernja se Jao više nikad u životu neću gledati moju Zvezduuu. Dođemo u stan, zaspi on ubrzo, zaspimo i mi i kad se probudio opet je video. I gledao je Zvezdu, mada bolje da nije.

I oslepi lik potpuno.

хахахахах јој не могу даље да читам удавих се

čitaj brate, ekstra je, ima i sporta malo na kraju

Ja sam jednom oslepeo od rakije "Stari Guslar" sto se prodavala 90-ih. Samo mi ortakov teca dao da roknem dve casice domace i vratio mi se vid posle nekih pola cuke. :)

Treba da preimenuju rakiju u "Filip Višnjić" X)

najveće su mi one budale što loču patoku jebenu

poznavaoci piva haahahha kad ste tako stručni što vas ne zaposle ko degustatore majke vam ga spalim.. ja kad pijem pivu pijem da budem pjan, ne da serem po internet forumima kako je levenbroj bolji od staropramena. ŽIVJELO ZAJEČARSKI SVIJETLO

ako nastaviš da smaraš, banovaću te

Ладно јебени пензионери плаћају превоз 33 динара месечно. СЛЕДЕЋИ ПУТ АКО ЧУЈЕМ НЕКОГ МАТОРОГ ДЕБИЛА КАКО КАЖЕ "ШТА ЈЕ ОН МЛАД, АКО ЈА КУПИМ КАРТУ МОЖЕ И ОН" НАБИЋУ МУ ОНАЈ АПАРАТ ЗА ПОНИШТАВАЊЕ КАРАТА У БУЉУ СА СВЕ ЈЕДНИМ КОНТРОЛОРОМ ЈЕБЕМ ГА У УСТА. И ЈОШ СЕ ДУРИ КАД МУ НЕ УСТАЈЕМ У ПРЕВОЗУ. ПА крв му јебем, 33 динара месечно, АЛО???? Чиме су они то јебено заслужили, никада ми неће бити јасно, јебени пензионери гласачко тело, сви им се увлаче у чмоор....

боже дај ми ентузијазам који поседује гтд у жељи да се разуме у превозно средство: кола

✔✔✔

Čim voli golfa, ne razumije se ni u žene, čojstvo, vojsku ni patrijotizam!!!!

Šomi prijatelju, kako ljubavni život?

све знаш брт, а нећеш да помогнеш :(
задовољим те неке базичне инстинкте и ниске страсти, ал срећан ћивот је заправо много више од тога

Mislim da je prikladno da ti postavim ovo:
Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

лол имењаче баш се неразумеш у зајебавање :((( поготову мене
а ово је интерно са једне друге теме од јуче и као такво се не би смело извлачити из контекста јер постаје банално и губи
С М И С А О
М
И
С
А
О

здраво лијам, немој тужан бити

zdravo stevo, tako ti je to, smeješ se, a duša plače :'((((