Prijava

evo lepo da napišem...
ne vodim ja posao, samo sam glavna sestra, pravim raspored i vodim kadrovsku politiku, da se tako izrazim.
plaćene su sestre po smeni, 12 sati- 2200 dinara. prosek je 15 smena mesečno, kao u bolnicama.
ova je u poslednenje 3 godine 3 puta davala otkaz " našla sam na drugom mestu za veću platu"... kad tamo ukapira da tu veću platu neće dobiti, zovne da se vrati kod nas ( plate redovne u sat),
naš poslodavac se sa mnom svaki put posvađa kad je vratim, jer je smatra nestabilnom budalom i neradnikom, pola smene blene u telefon, visi na fejsu dok joj babe padaju s kreveta... ja je vraćam jer ume da nađe venu kao niko, zna u kritičnim situacijama da reaguje bez panike, reanimaciju drži u malom prstu, grupe lekova i kombinacije sa lekovima zna u po dana u po noći...
žalila mi se na frku sa parama i tražila više smena, ja joj ispunim želju. u ponedeljak samo zovne i kaže da je našla honorarni dodatni posao i da neće moći da dođe u svoju noćnu, a može neki drugi dan. ja negovateljicu( koja ima troje dece kući) ostavim da radi 24 sata, ovu šmizlu zovnem i iznapušavam...

Bolela te glava i povraćala si što si dala nekome otkaz? Eeeee

dok joj babe padaju s kreveta

колико сам ја ђубре кад сам се сад упишао од смеха на овај део

a jebote, znam je 5 godina, znam joj dete, oca, majku... zajebavam se s njom, stručnija i pametnija od nekih sa višom školom koje su dolazile... traži mi uslugu, ja joj udovoljim i ona mi se posere na to...

превелико ђубре...

nije to ništa marko, gekću glavom o zid, padaju... to je sasvim normalno... i smešno ponekad.

Hahaha daj zovi nekad da donesemo rakije i gledamo te scene brt

хахахахах исцимаћу се из гребићленда само зовите

Ali glavom o zid hahahaha pa platio bih da gledam te scene

što da dolaziš ovamo, marko, imaš sad i u čačku u domu, padaju ko sveće.

Kosmo jeri na bk radis?

ne, brate, ne bih tamo za iljadu evra mesečno.

ne, brate, ne bih tamo za iljadu evra mesečno.

Pa nemoj Kozmo da mi vređaš kraj :)

Što ne bi tamo, šta fali?

starački dom na bk, zona sumraka, gonzo.

пре неки дан гледам на дневнику репортажу о овом дому ђе умиру од салмонеле (иначе дом држи човек који има и робну кућу погребне опреме, не може да пропадне бизнис да га јебеш) и појављује се деда мој, тј. ћалетов стриц, и прича како је све до јаја, а има у дому таста сенилног који је тако више пута знао да одлута од куће и да га траже по цео дан па је морао да га стрпа у дом и сад само чека да умре и остави му неке куће на флориди, матори је пун ко брод

Nisam znao da je tako loše Kozmo.

državni dom, gonzo, gladni starci, usrani, upišani, socijala...

Jebeš mi sve, ako dođe do toga da me deca jednog dana šinu u dom pošto sam onemoćao ima da im kažem da me odmah ubiju. Bolje je i to.

dođeš kod nas, u privatni sektor. više platiš, više osoblja... otpustila sam ovu, više ne padaju s kreveta.

MA NEMOJ, HOĆETE OD MENE LEBA DA SE NAJEDETE!!! E NEĆE MOĆI PRIVATNI SEKTORE, NE DAM LOLOLO