Prijava

Jebeš mi sve, ako dođe do toga da me deca jednog dana šinu u dom pošto sam onemoćao ima da im kažem da me odmah ubiju. Bolje je i to.

A deca ce da kazu senilan deda lupeta, evo saka tableta pa u dom. Kladim se da bar dve trecine penzosa zaglavilo prisilom u dom.

bar dve trecine penzosa zaglavilo prisilom u dom.

Ali to je za njih bolje. Tamo je njihova generacija...

Kosmo, nek si je šutnula sa šljake. Da je meni pobacati par kolega kroz prozor...zatvoren....Koliko bih lakše disao. Nema veze, Sotona sam jede svoju djecu nakon što mu ispune želju ;-)

u pravu je cara, bolje da ga gledaju med. sestre, nego da ga mrzi unučad što zapišava po kući.

starački dom na bk, zona sumraka,

zato sam i pitao

појео сам горак бајам

Stevane, trpi, proći će. Ne da majka tibe.

крава - тели се

Inače da sam napisao "išutirao bih te u stomak sad zbog ovoga" u roku od 24h bi mi pušila govno. Ali ne želim da ližem čmarove i da pričam šta očekuju da bude rečeno. Ja sam iznad toga, kao corsa sam.

али скоро три а она није легла а мора да устаје рано? не контам
и кад се уопште теле краве лоло? контам да је телету свеједно, није сад да ће да се наљути на своју маму краву и нас људе што се отелила у 12 а не у 7 нпр.

Ne znam brt plakatju ::(

Tvoje pitanje "Četvrtkom?" je takva pobjeda da to nije normalno ;-)

Ispušio sam da jebem prepičku zbog Olanikovog postera. I mislim da misli sada da sam malo retardiran.

kosmopolita

posle me zabolela glava, pa sam povraćala, baš mi je nabila pritisak na 200

Jbg Kosmo, pre 2-3 meseca sam ja sestoricu Indijaca tako iznapusavao da su popili otkaz. I nisam ni trepnuo, jer su dzukele. Iako su ona sirotinja sto je kao pozavrsavala neke drzavne skole i zajebancije tamo kod njih. Prema dzukelama, neradnicima i fuserima ne osecam sazaljenje.

Sad su tih 6 radnih mesta u Srbiji, ljudi pocinju da rade sad u ponedeljak. Zajebo sam i Vodju po broju novootvorenih radnih mesta u zemlji. :)

Znamo pricao si o tome vec

Toliko mi je teško da ne smem ni da se izjadam, jer bi me odmah neko osudio, zato ćutim, ali jebi ga, ne ćutim, čim pišem o tome, ali jebi ga, pišem o nečemu, a ne pišem šta je to, tako da eto, jbg, baš mi je ono...

Toliko mi je teško da ne smem ni da se izjadam, jer bi me odmah neko osudio, zato ćutim, ali jebi ga, ne ćutim, čim pišem o tome, ali jebi ga, pišem o nečemu, a ne pišem šta je to, tako da eto, jbg, baš mi je ono...

https://www.youtube.com/watch?v=asM8FL0SHa8

Toliko mi je teško da ne smem ni da se izjadam, jer bi me odmah neko osudio, zato ćutim, ali jebi ga, ne ćutim, čim pišem o tome, ali jebi ga, pišem o nečemu, a ne pišem šta je to, tako da eto, jbg, baš mi je ono...

tako sam i ja jednom kapširam te skroz