Prijava

to mu nece svakako trebati u zivotu, tako mu reci

pa ono, to i nije baš istina, blam je ne znati te stvari

stao sam na fizika nisam dalje jbg, ali cim je fizika ne treba mu

Jebiga, trebaće nam i mesara, ne može svako bit fizičar i direktor jebemumajku

brat ti je vjerovatno vrlo nesposoban za riješavanje problema te vrste, probaj sa tehnikom ''pa dobro, obućara/rudara/bagerista će uvijek trebat'' a ako to ne upali, onda treba da ga pustiš, možda se dobro snađe u kladioničarskim vodama ili možda čak postane pjesnik

Ništa, boli ga kurac.

Objašnjavam mu nešto fiziku (šesti razred) i reko' ako je 1ml=1cm kubni, onda je 200ml jedako koliko cm kubnih? Kaže dvesta hiljada. Ja opet, ako je 1ml=1cm kubni, onda je 200ml jednako? Kaže dvajes hiljada. I tako jedno pet puta, da bi mi na kraju rekao "e aj odjebi, ne znam".

1. 200ml=200 hiljada
2. 200ml=20 hiljada
3. 200ml=2 hiljade
4. 200ml=1700
5. 200ml=20

dobro je da ga nisi pitala šest puta, jer bi tad rekao minus dvadeset :)))))

Jebiga, trebaće nam i mesara, ne može svako bit fizičar i direktor jebemumajku

Da, ali to moraju da rade neki drugi. Moj sinćerkabratsestranećaksinovka ipak treba da bude doktor.

Da, ali to moraju da rade neki drugi. Moj sinćerkabratsestranećaksinovka ipak treba da bude doktor.

jbg sramota me da priznam da imam ovakav neki stav. pošto je devet godina mlađi od mene i uvek je tretiran kao "mega specijalan najbolji najlepši dečak", možda sam čak i preterivala u tome. i sad sam razočarana ko Valerija kad je Beban pao godinu i otišao kod onog automehaničara na šegrtovanje

ne može svako bit fizičar i direktor jebemumajku

a ja mislio da problem i jeste sto su raznorazni svrseni fizicari direktori mljekara, fudbalskih klubova i sl.

Bez zajebancije to sto ga sad ne zanima skola moze mnogo da znaci ali ne mora. Bolje da ga sa 12 vise zanima panini nego na pr sa 22.

Bez zajebancije to sto ga sad ne zanima skola moze mnogo da znaci ali ne mora.

Kapiram šta pričaš, znam ljude koji su imali mega loš dovoljan uspeh kroz srednju i osnovnu, upisali neke političke nauke i redovno daju ispite. Ali evo šta je problem: ako te ne interesuju neke stvari vezane za nauku, bilo koju i bilo kakve stvari, možda i van škole, ako se ne cimaš oko toga od detinjstva, ako ne čitaš i to, teško da ikad možeš da budeš intelektualac. Možeš da završiš fakultet, ali i dalje imaš ograničen način razmišljanja i glup si.. toga se plašim, jer on nikad ne uzme knjigu u ruke, u slobodno vreme gleda neke gejmere na yt ili igra igrice i ta sranja

Pa ono, nije da ćeš mu otvoriti um za znanje ukliko ga siluješ mentalno.

Kapiram u cemu je problem, srecom najmladji sam u porodici pa nisam imao slicnog iskustva. May the Force be with you.

Ili jesi ili nisi, jebiga.

Kapiram šta pričaš, znam ljude koji su imali mega loš dovoljan uspeh kroz srednju i osnovnu, upisali neke političke nauke i redovno daju ispite. Ali evo šta je problem: ako te ne interesuju neke stvari vezane za nauku, bilo koju i bilo kakve stvari, možda i van škole, ako se ne cimaš oko toga od detinjstva, ako ne čitaš i to, teško da ikad možeš da budeš intelektualac. Možeš da završiš fakultet, ali i dalje imaš ograničen način razmišljanja i glup si.. toga se plašim, jer on nikad ne uzme knjigu u ruke, u slobodno vreme gleda neke gejmere na yt ili igra igrice i ta sranja

ako bi pokazivao interesovanje za nauku u tim godinama to b najverovatnije znacilo da je genijalac. koga jos u tim godinama interesuje citanje.nisi radila sa njim na vreme, da jesi ne bi imao 3 keca.moras da radis sa njim redovno.roditelji teraju svoju decu da uce, nece ni jedno dete samo od sebe da uzme knjigu da cita, posebno tek u danasnje vreme.a ti sto kazes da si slabo ucila i jos da ti niko nije pomagao a bila si vukovac to ti ne verujem

brt mene je u tim godinama interesovalo čitanje, godine 7-14 fazon po knjigu dnevno, posle u srednjoj sam prestala jer sam postala lajfer lol.
ne ozbiljno, osnovna je bila baš prelaka po mom mišljenju, baš ni oko čega se nisam cimala, petice se samo ređale. učila sam samo stvari koje sam volela da učim, recimo gruvala gramatiku srpskog i engleskog za takmičenja

ok onda je glup..ja mislim da treba da se radi sa njim redovito.ako nije mentalno zaostao onda moze da nauci za dvojku.njega to uopste ne interesuje pa moras da se pomucis, ako treba i izgladnjivanje da se primeni.pa ja sam uvek imao keca iz matematike, isao sam na privatne casove i jedva izborio 2.a u srednjoj sam dobijao cak i trojke a ucio sam matematiku mozda 5 sati ukupno za sve tri god.kod mene je problem bio u profesoru tj nastavnici.u srednjoj sam cak resavao neke zadatke na svoj nacin i prof je priznavao, to mi se desavalo i u osnovnoj ali nastavnica nije priznavala.nisam mogao da verujem u srednjoj da ce matematika najbolje da mi ide, mislio sam da cu da se sjebem totalno.da cu da ponavljam zbog matematike.bilo kako bilo mene skola nije interesovala da su me terali roditelji kao sto su terali neke moje drugove, tukli kaznjavali itd sad bih mozda ja bio ministar policije umesto stefanovica.

"I kad je šta postalo od dobrih đaka u životu? Pod staklenim zvonom škole su imali kratak, prividan život, a tim sigurnije se kasnije izgubili u poslušnosti i beznačajnoj podređenosti. Samo su loši đaci unapredili svet."
Remark

jos se puknu pare za fax ogromne a posle ostatak zivota provedu u trazenju posla u struci.ne mogu ni da povrate pare sto su dali za fax.rizicno je to..e onda im fax sluzi kao titula.nemaju nikakve koristi osim sto mogu da se hvale kako su zavrsili fax.A sto se citat tice ziva istina.moja sestra od tetke je magistrirala.najbolji djak generacije u gimnaziji, na fakultetu nikad nije dobila 9, sve u roku.jeste odmah nasla posao ali dok je ucila nije mrdala iz kuce a sad kad je slobodna nije se snasla u drustvu