Prijava

Analni penetrator
Budim se često po noći

To je sve zbog harpa!

Budim se često po Borči

Budim se često po Borči a znam da nisam ni pijan ni lud, iz ovog srca ja nemam kud, o dodji mi, za ljubav meni si potrebna ti

Pre neki dan neko provali "oni su rodom iz Borce" ahhahahahah ja u fazonu ne moze niko biti rodom iz Borce

Travolta iz Borce Grede!

Pre neki dan neko provali "oni su rodom iz Borce" ahhahahahah ja u fazonu ne moze niko biti rodom iz Borce
TATIC

moze---pas xdd

Devojka me ostavila jer sam joj udario samar. Strasno kakve su danasnje devojke, prvo me iznervira i provocira, posle kad dobije svoje raskine i nabije meni osecaj krivice. Pa jebote moja keva svaki dan dobije po samar od caleta pa sta joj fali

To su prave društvene vrednosti usađene u prosečnog glasača Dveri. Treba vas spustiti na 4.99

каже немам паре плаћам с пичку па ја узо да је ицепам лептејебо

Maestro nećeš postati Pezos ne napinji. Pezika je jedan

Potpisujem sve sto Pezos prica o zenama.
Jbt, dopisujemo se danima, cak sam joj i neke fore sa vuke prodavao, rekla je da su maestralne. Skechuje i vise nego dobro, prica tece prelagano. Pozove me na neku zurku, ja ne odem jer kao hocu da ispadnem drug prema drugu koji me je zajebo 100 puta i odem sa njim kao ispomoc u nekom poslu. Posle mi pijana salje srca i zove me da mi peva ''Crveni lak'' jer ju pesma podseca na mene. I evo sada BUM! ''Moram tu priznati da sam vec 2 dana u vezi sa Filipom kojeg sam upoznala na zurci. Mislim da je bolje da cujes od mene nego od nekog treceg''...

UTERAM TI MAMI U PO PICKE

Само се држе за руке, не брини

Ne mogu da se setim se ko to beše rekao, odnosi sa ženom se svode ili na to da ti jebeš nju u mozak, ili da ona tebe jebe u mozak, treće nema.

papete, daj mi njen broj, za 2 dana je ili moja ili mrtva.

Pokaži mi devojku sa kojom se dopisuješ danima i za dva meseca dopisivacu se bolje od tebe.

Stanija je totalno propala. Vratila se iz Amerike, vidio sam je prije par dana, znači haotična je. Ima i dalje dobar šupak i predivnu kosu koju bih mazio ali joj one silikonske usne nikako nisu trebale. S obzirom da stanuje preko puta mene nadam se da ću je viđati češće jer mi je baš nedostajala iako joj je faca postala odron.

Prelako je nasmijati me.