Prijava

ljudi dolaze na te stranice da se smeju i to,mislim da ce ih boleti kurac jako za ovo

Dobro gvozdene sad ti hoces meni da kazes da npr sa hocete da povedete kampanju protiv moje firme da bi ja grickao nokte? I da ne bi vi odustali pre mene?

na toliki broj ljudi određeni nemali broj neće boleti kurac. zakon velikih brojeva lolo

a i nebitno, i da nije baš pretnja koja će se ostvariti, svakako nije iz ranga očito smešnih, tako da će nekog naterati da se zamisli, kao što zapravo i jeste ova govna.

otkud znam pseto jbt ne znam ni koja ti je firma ni šta radi ni za šta bi se vodila ta kampanja, smaraš, vodiš diskusiju tako da me pobediš u njoj a ne da bi došli do nekog zaključka, boli me kurac da se ovako debilski raspravljam kikindo na kurac te nabijem

Pseto samo tako i vodi diskusiju. Dođe i odmah kenja kako niko nista ne zna a on sveznalica. Tipican nabedjeni kosovac.

Kosovac ladno moze neka ptica da bude.

Edit: selica lolo

A o čemu se radi ne mogu izvorni post nedoumice pronaći?

Pa vodim diskusiju da te pobedim u njoj jer si dosao i izneo stav suprotan mom jebote sta treba da iznosim argumente za tvoju stranu? Zakljucak jeste da moze sa internet kampanjom da popusi kurac sve dok firma koju hoce da poke-uje nije usko vezana za tinejdzere(a i tada mozda moze samo da im digne popularnost jelena karleusa apruvz dis)

diskusiju treba da vodimo tako da dođemo do istine ne da neko nekog pobedi, a ti se koristiš diskusionim forama i tehnikama da bi došao do pobede, kao npr ono prcnuću te gvozdene pitanje.

ne, to nije zaključak al ok

Gvozden se posrao po psetu realno. Al dobro, zar nisu svi.

Ili evo zamisljam sada da je ta firma dijamant, frikom itd pa kao ajde da se pici kampanja da su proizvodi pokvareni, kancerogeni ili tako nesto pa kao aj neko se zamisli dal da kupi ili ne. (mada je bilo ono sa matijevicem pa ne vidim bas da se ugasio lol) ali ovo su knjige jebene sta moze da se kenja za njih da izrabljuju zaposlene kao i 99 posto firmi? Ili da seku kisne sume u brazilu? Jednostavno ne vidim nacina da im se tako naudi i smesna mi je bila ta pretnja i tesko da iko moze da mi dokaze da nije smesna ali ne sto sam zadrt(iako cesto jesam) nego prosto jer je tako. Volim sa tobom da prodiskutujem dok ne krenes da jedes govna puno jer gledamo iz suprotnih uglova inace ne shvataj licno sto ti pobijam argumente

Gvozdene čuvajte vaš čmar gospodine molim vas.

Sve zavisi od situacije i ko se dohvati rada na kampanji. Uz poštovanje prema Stevanu, njegova kampanja bi verovatno bila dosta neučinkovitija od moje ili nečije druge. Takođe, niko ne kaže da bi svakom kampanjom nekoga zakopao, ali moguće da bi nekome naneo određeni negativan uticaj. Sve se to vaga od konteksta do konteksta, dakle bacaš pretnju u skladu sa situacijom. Da li neko oće da se drka sa nekim na netu a sve može da reši time što će nekog kutlavog klinca da vrati na slaganje knjiga? Da li je nešto više ulog, da li nešto više mora da da? I tako, teško je izvući neki opšti zaključak, osim toga da se ne sme apriori odbaciti stevanova pretnja i isprdati se sa njom.

diskusiju treba da vodimo tako da dođemo do istine ne da neko nekog pobedi, a ti se koristiš diskusionim forama i tehnikama da bi došao do pobede, kao npr ono prcnuću te gvozdene pitanje.

Pa upravo je zato i vodimo samo sto smo eto u pocetnoj pretpostavci na suprotnim stranama sta je problem tu? To pitanje nije bilo prcnucu te gvozdene nego stavljanje sebe u tu poziciju radi lakseg sagledavanja situacije sta se ponasas kao da bas tebe hocu da prcnem jebe mi se za tebe jbt. Znaci na suprotnim smo stranama koje bi trebalo da se tokom diskusije malo priblize jednoj strani koja je iznela vise validnih argumenata jbt da si izneo neki argument ne bih ti napisao aj ne seri ili nesto nego ok pa bih probao da i ja iznesem neki. Ali nisi nego si napisao sta vi podcenjujete internet vratite se u srednji vek lol argument. Jedes kurac bezveze pogledaj o cemu moram da pisem sada ko nedojebana srednjoskolka

dobro, ok, ne verujem ti, ali nebitno, ako govoriš istinu, onaj post iznad je detaljniji

Окачиш принт оне преписке, убациш неколико патетичних фраза типа "ево како је то у Србији, немој случајно да се усудиш да питаш нешто, ради и не проговарај", @Издавачкакућо, понашање ваших радника је за сваку похвалу, нимало бахато хехе, заслужили сте ову рекламу и поменеш људима како имају фејсбук страницу где могу да им дају оцену хехехе и ето им мало антирекламе. Ко Блиц кад крене у кампању против неког, то неко шупачко прцање. Допуна: Или ДЈБ ботови.

Имају страницу коју свакодневно одржавају, поклањају читаоцима награде, одговарају на коментаре, значи да им је стало до имиџа фирме, као и свакој сличној фирми. Не трипујем ја да имам моћ да их угасим, нити било какву озбиљну штету да им направим, како бисте ви то да представите, али сигурно да им се то не би свидело. А тај лик би био одговоран зато што им се будала накачила на врат.

Псето, зашто је мене звала другарица да ми кења како ћу да направим проблем њеној кеви, ако сматраш да је толико смешна претња? Ја бих рекао да том лику није била. Врло могуће да би власнике болео курац за прељуту негативну кампању на две-три странице, али он очигледно није био сигуран у то.

Ma print bi te izvadio.

Svako ko radi u privatnoj firmi zna da na obaveze koje ti zada šef nema kenjanja i zapitkivanja. S razlogom je on tu gde jeste, unostalom odgovornost je na njemu.

Kreneš da radiš, pa ako vidiš da to nije kako treba, onda možeš da daš predlog i zamerku uz činjenice.

A ono zapitkivanje, gde još nisi ni počeo da radiš nego mrsiš muda, većina bi stala na njegovu stranu.

Mislim da bi jedina iole veća šteta koja bi tu mogla da se napravi bila upravo oko tog lika, odnosno on bi mogao da nastrada ako se baš ta internet kampanja malo proširi. Jer kontam da je i on, možda ne poslednja, ali verovatno pretposlednja rupa na svirali i vrlo lako bi ta firma ili koji je već đavo mogla da ga skloni sa tog mesta, čisto da izbegne ta internet prepucavanja, ako im je uopšte do toga stalo. Tako da je on posle gledao da zaštiti svoje dupe, verovatno ga baš briga za negativan publicitet firme.

Аман, поента је како сам ја то њему представио и како је деловало на њега. Исцимао се очигледно довољно да уригра код те жене. Уопште није битно како би Псето реаговао у тој ситуацији и шта бих могао да урадим тој фирми (ништа).

Ovo što kaže Lečki.

I ako baš zapne Stec, nakon otkaza bajici bi pozvali Steca i u znak izvinjena bi mu uručili Memoare usrane golubice da ima da ih čita na plaži ukoliko skupi pare za more, ukoliko ne, Ada more Beograda, jbg.