Prijava

Jebeno je to, ali dobro, ne snalaze se ljudi.

završe u pančevu, posle ih bilo sramota malo

Pa i mene je malo sramota što živim u pančevu, ma ne malo, grabim već 4 godine da odem u 3 pičke materine, samo što dalje, a samo sam godinu dana u švedskoj uspeo da budem.

hahah to ko onaj mač iz hari potera što ti se pojavi u ruci samo kad ti je istinski potreban

tako se i ovi momci prekrstili i ušli u magični voz koji uvek vozi do valjeva, gde god da uđeš u njega

''Svi putevi vode u Valjevo.''

-Likovi iz Valjeva zaglavljeni u Beogradu-

pročitao sam tvoj post miki
svaka čast gazdi, ja te ne bih trpio
odmah bih ti dao šut kartu i pretukao te nogom u abdomen

Makaronac
Prevedi jarane

50 din = 0.79 KM

Makaronac
pročitao sam tvoj post miki
svaka čast gazdi, ja te ne bih trpio
odmah bih ti dao šut kartu i pretukao te nogom u abdomen

:'( jepse

Da ti je Rađ gazda, uvijek bi kasnio sa isplatom u braći.

hoću samo da se poserem po reakciji ljudi na stevanovu izjavu da je rekao onom liku da će mu navući negativni publicitet.

mislite da je nebitno što neko ima stranicu koja ima rič od više desetina hiljada ljudi. Pa kad ukombinuje sa Pujom koji bi mu možda pomoga, Zvonkom (verujem da bi u ovom slučaju proradila dubinska ljubav stevana i članova zvonka) rakiještinom, lenjivcem itd. Ženska posla kurac palac. Može da se ide i na debelo više od 100 000 reach-a.

Onaj mim jedan o Raduloviću je nabio 100k, šerovali ga Pujo, Konji i Zbornik.

Mislite da će nekom biti svejedno oko toga?

Zaista ne bi da zvučim kao feget ali stvarno biste mogli da shvatite da svet više nije memljiva unutrašnjost kladionice Premijer u Altini i slagalica u sedam uveče.

хоћу само да приметим да се из авиона види да стеван није ишао у војску. али подршка у сваком случају. ништа горе од тих ликова који добију неко задужење, а то схвате као велико признање.

klinton nije išo u vojsku žena

а како би им направио негативан публицитет? да ли би нешто измислио или би се од догађаја који се десио произвео?

e to je već pitanje za stevana. možda bi bilo bolje da za to angažuje nekog ko će bolje da se posere, tipa mene

Ajde bre gvozdene ne jedi govana kome koji kurac moze da naskodi taj publicitet? Cak da i uzmemo za tacnu pretpostavku da firmi toj moze da nacini neku stetu sta ovog lika koji je poslao poruku zabole kurac za publicitet firme na kraju krajeva?

Da se razumemo, zao mi je sto je stec ostao bez kinte i vec sinoc sam iscimao neke ljude da vidim da ga ubacim na taj sajam ali ova spika sa pretnjom serovima je kao kad te neko prebije ko vola a ti odes i ispred kuce mu izgazis muskatle, mozda cak i nevinije

Publicitet od 100k ameba na koje može da utiče jedan meme < nekoliko poziva telefonom koje napravim, realno

није баш тако, пс, може то некоме да нашкоди ако би ови игнорисали. не знамо који му је био план, али ако сам добро на брзину прочитао све о чему се ради, већ својим првим одговором су то предупредили. да им то није прошло, вероватно би имали још десет начина како да амортизују такав публицитет.

Publicitet od 100k ameba na koje može da utiče jedan meme < nekoliko poziva telefonom koje napravim, realno

и ја сам исто тако јако утицајан у различитим круговима

Sad stvarno svako ko živi u zabludi da ima bilo kakav uticaj zbog fejsbuk stranice treba biti kastriran

aj ne lupetaj debilu, uopšte se na radi o dve iste stvari.

Bombasa kad ne nepušiš dve strane na forumu, odmah počne da se hvali kako je bogat i radio svuda kao direktor i nos pratio sunce.

Al dobro, gvozden mu zabo kolac u srce, sad je miran oar strana.