Prijava

Ne znam dal sam vam rekao da cekam cetvrto? :-D

Маркo
свака част теби деки на толиком самопоуздању са таквим изгледом, ех да је и мени тако...

+1389

Hahahaha jel sa cetvrtom? xD

Sa trecom, blizanci su bili prvi xd

Dionysio
Hahaha deky cemu tako teske reci? :(((

Sto je fora to uopste nije ni bila prozivka s moje strane, vise je bila simbolika, dekyaod=klabing, muvanje picki, ali ocigledno da sam rekao pogresno nesto u pogresno vreme... :'(

Eto a da sam znao da si u Valjevu (svadba na Markovoj bila kontam) zvao bih te i na pivo, i tako mi vracas....

Pa nisu teške reči druškane, ima li šta nežnije od milkenja? Samo se pitam, vidiš kod Maestra i Thilma ne postoje zadnje namere, on ljudi svoju netrpeljivost prema onome šta sam servirao o sebi ovde otvoreno prikazuju. Pa ono, ako ima neka problena ok je to.
Venčanje u Leliću bilo, u Lazarevcu svadba. Bilo do jaja nalizao se kokaina kao kuja govana.

Hvala, Marko, ne vidim kako drugačije, nego samo jako i bez kompromisa.

Zanimljiv podatak je skoro došao u moj pvt da je Deky aod jebao 11 (jedanest) Vukajlijašica ili ti ženskih članova šaljivog sajta ovog što 98% muških članova nije u rl
Jes grdan Detan ha, ha, ha

Боље рећи, јебао је 90% Вукајлијашица

Gledam sad jbt al sam podaduo na slici a kako i ne bih jbg. Bio 8 dana u Bangkoku, pa leteo za Dohu, pa Istanbul, pa Beograd, stigao u petak u 18h u 20h već bio potšatrom naigri, e, e pričaće se dok je sela kakav je kum bio #ko #komandos
Edit: Fernando Kalunga je

Nisi svestan kako u kolima kida ovaj zvuk na početku ko papir kad cepaš

Декѕ, да ли си фриквент флајер и колико си се пута возио у класи првој? Хвала:)

Inace Dejan na onoj slici jak je u tebi vlasnik hladnjače za breskve i kajsije iz sela Dubona kod Mladenovca

Тхе Проф
Декѕ, да ли си фриквент флајер и колико си се пута возио у класи првој? Хвала:)

Pa i nisam nešto, ove godine sam imao 10 poletanja, samo jednom sam se vozio u prvo klasi skinuli me sa DOHA-BGD i prebacili na DOHA-WIEN-BGD ali biznis klasa ;)

Бохор
Inace Dejan na onoj slici jak je u tebi vlasnik hladnjače za breskve i kajsije iz sela Dubona kod Mladenovca

Awww

Pitacu mesecarku dal ju je jebao deki

Nisam, a hteo sam, htela je i ona a onda smo se sreli na bazenu i paaa hajde to da opišem ovako - nisam u taj bazen više ulazio. Grdna je bila tad ne znam kakva je sad ali brt rošava onako ne bih je jebo ni da mi plati manje od 300€.

Ako bi se svi vukajlijasi zajedno iscimali da pitaju ostalih 10 vukajlijasica da li su seksualno opstile sa tobom, da li bi rekle ne ili bi ti rekao "nisam hteo a mogo sam"

ја би је јебо

Маестро ♦
Ako bi se svi vukajlijasi zajedno iscimali da pitaju ostalih 10 vukajlijasica da li su seksualno opstile sa tobom, da li bi rekle ne ili bi ti rekao "nisam hteo a mogo sam"

U zabludi živiš ako misliš da je bilo 10 vukajlijašica, pre će biti 700-1000 aktivnih.

Moram nekom da se izjadam.

Vučić laže i krade i naprednjaci su presvučeni radikali :(

Ni Radulović nije ništa bolji!
Priča se da je mutio s porezom nekim.